Rezultate te kerkimit per termin: +Ermir +Lenjani +Nante

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.537Z

Lenjani dëmton hundën: Mu bë si e Roki Balboas (FOTO)

Ermir Lenjani ka mbetur i lënduar nga ndeshja mes Nantës dhe ekipit Blank Mesnil të shtunën. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dëmtoi hundën gjatë përballjes së vlefshme për 1/16-at e Kupës së Francës. "Hunda m'u bë si e Roki Balboas, por më në fund fituam 2-0 dhe u kualifikuam",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.114Z

Shkëlqejnë kuqezinjtë, Sadiku e Lenjani shënojnë gol

Lajme te mira për Xhani De Biasin pasi disa prej legjionarëve shqiptare ne kampionatet europiane kane gjetur golin ne fundjave ose kane qene vendimtare me veprimet e tyre per skuadrat përkatëse. Bazeli i Xhakes dhe Gashit ka fituar serish ne transferte takimin e 6 rresht ne kampionat dhe kryeso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.110Z

Shkelqejne kuqezinjte Sadiku e Lenjani shenojne gol

brbrLajme te mira per Xhani De Biasin pasi disa prej legjionareve shqiptare ne kampionatet europiane kane gjetur golin ne fundjave ose kane qene vendimtare me veprimet e tyre per skuadrat perkatese Bazeli i Xhakes dhe Gashit ka fituar serish ne transferte takimin e 6 rresht ne kampionat dhe kryeson

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.274Z

Videolajm: Cana dhe Lenjani turpërohen nga sulmuesi 19-vjeçar

Sulmuesi i Sant Etiennit Jonathan Bamba, ka turpëruar dy lojtarët e kombëtares "Kuq e Zi", Canën dhe Lenjanin, të cilët i ka tribluar dhe më pas ka shënuar gol. Në përballjen e fundjavës, Nante u mposht në shtëpi nga Sant Etieni. Kapiteni i Kombëtares Lorik Cana së bashku me Ermir Le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.028Z

Kapllani heroi i FSV Frankfurt

brbrMegjithese eshte futur ne fushen e lojes vetem ne 10 minutat e fundit Edmond Kapllanit i ka mjaftuar ky minutash per te shenuar golin e fitores se skuadres se tij FSV Frankfurt kunder Bochum ne javen e 12 te Bundesliga 2 Sulmuesi durrsak i cili deri tani ka kaluar nje fillim sezoni shume te vesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.182Z

Kombëtarja në ankth, dëmtohet Lorik Cana

Dëmtohet Lorik Cana. Kapiteni i Kombëtares perdrodhi kaviljen e kembes se majtë gjatë ndeshjes mes Lille dhe Nantës, ku la fushën duke caluar në minutën e 56 dhe ende nuk ka një parashikim te sakte mbi kohën e rikuperimit. Burime prane futbollistit bejne te ditur se Cana ndien dhimbje, po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama