Rezultate te kerkimit per termin: +Ernest +Gjoka

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.311Z

Vllaznia drejt rënies, Ernest Gjoka jep dorëheqjen

Vllaznia duket e dorëzuar tashmë në luftën për mbijetesë, ndonëse matematika e mban ende në lojë, por situata bëhet edhe më dramatike, pasi trajneri Gjoka ka vendosur të braktisë anijen në prag të mbytjes. Në një komunikim me Supersport, Gjoka refuzoi të jepte intervistën e zakons

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.771Z

Ernest Gjoka merr drejtimin e Kamzës

Kamza u ka dhënë fund dilemave dhe ka emëruar tashmë trajnerin e ri, i katërti në këtë sezon, pas italianit Vierchowood, Bledar Devollit dhe Klodian Duros, me të parin që u largua pa ardhur mirë dhe nuk drejtoi skuadrën asnjë ditë në stërvitje. Kështu ndonëse u përfol shumë se do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.299Z

Shkodër, sulmohet me thikë trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku është sulmuar me thikë trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka. Ngjarja ka ndodhur në fushën sportive Reshit Rusi, pasi ekipi kishte përfunduar stërvitjen e parashikuar për ditën e sotme. Mësohet se Gjoka nuk ka pësuar asnjë dëmtim, pasi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.118Z

Ernest Gjoka, trajneri i ri i Apolonise

Trajneri i ri i Apolonisë, Ernest Gjoka, premtoi se skuadra fierake do të rikthehet shumë shpejt në Kategorinë Superiore. Gjoka, një specialist i njohur futbolli, nënshkroi një kontratë 3-vjeçare me klubin fierak (1 herë fitues i Kupës së Shqipërisë, 1998). Ernest Gjoka, i cili pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.514Z

Kukesi prezanton trajnerin e ri Ernest Gjoka

brbrEliminimi nga Uefa Europa League pas humbjes se thelle ndaj Austrise se Vjenes ne shtepi 1-4 ka sjelle ndryshime ne stafin drejtues te ekipi i Kukesit Klubi ka larguar nga pankina Hasan Liken duke afruar ne krye te ekipit Ernest Gjoken Ne prezantonim e tij trajneri 46- vjecar shpalli edhe objek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.507Z

Ernest Gjoka, trajneri i ri i Kukësit

Kukësi u eliminua një ditë më parë nga Europa League, pasi u mposht edhe në ndeshjen e dytë nga Austria e Vjenës, por këtë herë me rezultatin e thellë 1-4 në Elbasan Arena dhe menjëherë presidenti Gjici nuk ka humbur kohë, duke ndryshuar trajnerin e ekipit. Hasan Lika është larguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.405Z

Ernest Gjoka: Do të beheshim egoistë nëse mendojmë që tani për merkaton

Trajneri i Flamurtarit, Ernest Gjoka u bën thirje të tijëve për të dhënë maksimumin në pjesën e ndeshjeve që kanë mbetur për këtë vit. “Duhet të jemi shumë të vëmendshëm si në llogari ashtu edhe në veprime. Javët e ardhshme i shikoj si finale, ndaj dhe kërkoj të jepni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama