Rezultate te kerkimit per termin: +Ertv

Total: 83
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.542Z

Përdhunimi/ ERTV zbuloi prindërit e 14-vjeçares, Balla mbron Spiropalin: Bëri punë të mirë!

Përdhunimi i një 14-vjeçare në Kavajë ka ndarë opinioin publik dhe klasën politike shqiptare në dy grupe. Debati më i ashpër ka qenë te këta të fundit, duke qenë se ishte ish-kryeministri Sali Berishqa që denoncoi për herë të parë skandalin dhe më pas u përfshi ministrja për Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.152Z

Ish deputeti zbërthen makinerinë e propagandës së Edi Ramës

Propaganda është një ndër armët më të forta të qeverisë së Edi Ramës dhe mendësia e trushpëlarjes të popullit që kryeministri ka kultivuar është denoncuar sot nga ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu. Sipas tij, Rama qeveris tashmë në një shtet virtual, pasi me demek për zgjidhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.729Z

Rama: U njohën meritat, morëm datën për hyrjen në portin e BE

Vendimi i sotëm i vendeve anëtare të BE-së për çeljen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë në qershor të vitit të ardhshëm është përshëndetur edhe nga kryeministri Edi Rama. Ai shkruan në Facebook se pas 72orësh mes dallgëve të brendshme të BE Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.727Z

Negociatat, Rama: U njohën meritat, morëm datën për hyrjen në portin e BE

Vendimi i sotëm i vendeve anëtare të BE-së për çeljen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë në qershor të vitit të ardhshëm është përshëndetur edhe nga kryeministri Edi Rama. Ai shkruan në Facebook se pas 72orësh mes dallgëve të brendshme të BE Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.296Z

Rama takon Tajanin: Reformat do vijojnë me vendosmëri

Gjatë vizitës së tij në Bruksel, kryeministri Rama është takuar edhe me presidentin e Parlamentit Europian, Enriko Tajani. Në në një konferencë të përbashkët për shtyp, shefi i qeverisë tha se Shqipëria mbështetet shumë tek miqtë që kemi në PE. Shqipëria ka hedhur hapa të mëd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.627Z

Realiteti dhe propaganda e Ramës, Tabaku: Ekonomia është në krizë

Deputetja e partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka denoncuar në Facebook vështirësitë që ofron realiteti ekonomik në Shqipëri, i cili është shumë i dhimbshëm dhe aspak në proporcion me atë që  propagandon kryeministri Rama në televizionin e tij personal, ERTV. Tabaku i referohet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.746Z

REAGIMI I RAMËS DHE BESUESHMËRIA E TOP-IT

Fjala e djeshme e Kryeministrit Edi Rama në samitin për lirinë e shprehjes hasi në shumë komente nga gazetarë vendas dhe të huaj. Një gazetar malazez e quajti atë të ngjashëm me ato të Donald Trump. Edhe Top Channel tregoi dje se si e lexoi fjalimin e Kryeministrit dhe sjelljen e tij t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama