Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Bushati

Total: 1021
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.486Z

Ervin Bushati: Duhet transparencë nga qeveria

Gazeta ShqipSekretari i PS për Ekonominë Sekretari për Ekonominë, i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, nëpërmjet një interviste publike ka vënë në dyshim seriozitetin për faktin që ka të bëjë me korrektesën e tyre në tregje dhe faktin se nuk kanë peshën e një investitori strateg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.241Z

Ervin Bushati: Teatër politik i opozitës në Komisionin Hetimor

Deputeti socialist Ervin Bushati thotë se opozita po bën teatër politik në Komisionin Hetimor për Serverin e Tatimeve. Sipas tij përfaqësuesit e opozitës nuk merren me thelbin e problemit, por me detaje qesharake. Opozita po shfrytezon per teater politik gjithe punen dhe objektin e punes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.544Z

Ervin Bushati: Shqipëria është Europë

Një delegacion shqiptar mori pjesë në seminarin e zhvilluar nga Asambleja e Keshillit Parlamentar te Europes. Delegacioni shqiptar zhvilloi një bisedë të ngrohtë me Senatorin e Përjetshëm Mario Monti, ku u bisedua për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian dhe ndihmën e vyer që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.118Z

Intervista\ Ervin Bushati për TemA TV: Shqipëria po vuan mungesën e një burse

Prej vitesh në vendin tonë vijojnë tentativat për të ngritur një bursë, por ato rregullisht kanë dështuar. Së fundi përsëri një grup investitorësh privatë po synon ngritjen e bursës së Tiranës. Prania e një tregu kapitalesh, siç njihet ndryshe bursa, do të ishte një mundësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.482Z

Ervin Bushati: “Pas Bjornit sjell klipin humoristik”

 Bjorni sapo i ka mbushur 3 muaj, dhe është djali i dytë që i ka ardhur në jetë këngëtarit shkodran Ervin Bushati. Por ka qenë dhe një frymëzim i mirë për artistin, për ta parë jetën krejt me sy tjetër. Ai sapo ka përfunduar klipin e tij të ri me titull humoristik “Meri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.716Z

Ervin Bushati Debati te behet jashte personalizimit

Sekretari i PS-se Diskutimi i ngritur per zgjedhjet per kreun e deges se Partise Socialiste ne Tirane duket se vuan nga problemi i personalizimit. Nje prej drejtuesve te strukturave te selise roze ne kryeqytet sekretari i Keshillit Ekonomik te PS-se Ervin Bushati shprehet per gazeten Shqip se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.308Z

Video/ Deputeti Ervin Bushati: Jam çun mami, dua një vajzë nga bashkëshortja

Në një intervistë mjaft gazmore me moderatoren dhe autoren e programit "Vizioni i Pasdites" Orinda Huta, deputeti i partisë socialiste Ervin Bushati është shfaqur mjaft i çlirët. Përveç pjesës politike Bushati është shprehur edhe për jetën e tij personale, duke thënë se është nj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama