Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Dalipaj

Total: 111
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.113Z

Komisari Ervin Dalipaj, truri i bandës së policëve

Ish-komisari i policisë, Ervin Dalipaj, i shpallur në kërkim, dyshohet të jetë truri i bandës së policëve, që mendohet se qëndron pas rrëmbimit dhe vrasjes se Gazmend Çollakut. Dalipaj, me një të shkuar të pasur në radhët e policisë, mendohet se është truri i pengmarrjes se Ç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.059Z

Kush është Ervin Dalipaj, i dyshuari për vrasjen e Gazmend Çollakut

Ervin Dalipaj, i kërkuar nga policia Ervin Dalipaj, 37 vjeç banues në Tiranë është i kërkuari i radhës për vrasjen e Gazmend Çollakut. Ai më herët ka shërbyer për shtetin, në poste të rëndësishme në polici. Dalipaj ka qenë oficer policie në Shërbimin e Kontrollit të Brendshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.200Z

Dyshimet: Ervin Dalipaj dhe Denis Shtraza u njoftuan se do arrestoheshin

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme ka nisur një hetim për nxjerrje informacioni të udhër arrestit për ish- policin Ervin Dalipaj dhe Denis Shtrazen. Policia dyshon se Dalipaj dhe Shtraza, dy të akuzuarit e vetëm si autorë të rrëmbimit dhe vras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.422Z

Atentat në Sukth, ekzekutohet Ervin Dalipaj dhe miku i tij Labi

Ervin Dalipaj, i akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut është ekzekutuar sot (25 prill 2017) në një atentat pranë mbikalimit të Sukthit,  në autostradën Tiranë-Durrës Rreth orës 13: 55 viktima së bashku me mikun e tij  Xhino Dautaj, i njohur me pseudonimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.072Z

Komisari Ervin Dalipaj truri i bandes se policeve

brbrIsh-komisari i policise Ervin Dalipaj i shpallur ne kerkim dyshohet te jete truri i bandes se policeve qe mendohet se qendron pas rrembimit dhe vrasjes se Gazmend ollakutbr Dalipaj me nje te shkuar te pasur ne radhet e policise mendohet se eshte truri i pengmarrjes se ollakut dhe me pas fshehjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.486Z

Vrasja në Sukth, shënjestra ishte ish-polici Ervin Dalipaj

Një kamera sigurie ka filmuar gjithçka gjatë atentatit të organizuar kundër ish-zyrtarit të policisë Ervin Dalipaj dhe shokut të tij Juxhin Dauti. Por për grupin e hetimit ajo nuk ofron asnjë të dhënë sepse gjatë këqyrjeve ka dyshime se administratorët e biznesit, servil automjetesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.113Z

Ervin Dalipaj flet nga arratia: Akuzat se kam vrarë Gaz Çollakun janë sajuar nga policia, nuk dorëzohem

Ish-drejtori i Krimit Ekonomik, Ervin Dalipaj, që është shpallur në kërkim për vrasjen e Gazmend Çollakut, ka folur nga arratia në një intervistë për Neës 24. Dalipaj ka thënë se është i pafajshëm dhe se natën kur ndodhi ngjarja ka qenë në Tiranë me familjarët e tij. Sipas D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama