Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Gonxhi

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.024Z

Ciljeta & Vin Gonxhi, bashkë jashtë kufijve

Duket se kohët kur i tha "stop" koncerteve për ti dhënë vëmendjen maksimale të birit të sapo lindur kanë përfunduar për Ciljetën. Krahas angazhimit në televizionin Klan tek "E diela shqiptare", po shkojnë mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.495Z

Përsëri sherr? Flori Mumajesi prishet me një tjetër bashkëpunëtor

Dy shokët e ngushtë, Flori Mumajesi dhe Ervin Gonxhi, janë prishur me njëri-tjetrin për çështje që nuk janë bërë ende të ditura, por Gonxhi nuk është më pjesë e studios muzikore “Threedots”. Sipas “Wh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.059Z

Flori hakmerret

E kishim lënë që Acromax alias ArkivaShqip, kërkonte që Flori të shlyente borxhin prej 18.000 eurove. Themeluesi i Acromax, Aldor Nini ishte shprehur se nëse ky dëm nuk shlyhet sa më shpejt, Flori do të paditet. Dhe ja që hakmarrja e Florit vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.613Z

Youtube zhbllokon videot e Flor Mumajesi

Videot e këngëtarit dhe kompozitorit të famshëm Flor Mumajesi janë përsëri në Youtube. Shtëpia diskografike që ai ka Threedots kohët e fundit ka pasur disa probleme dhe për këtë arsye Youtube ka vendosur ti heqë nga qarkullimi videot muzikore të disa këngëtarëve të njohur si Elva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.642Z

Me zemër e parti, punët vaj

Nga Express më 19 gusht 2011 në ora 15:22 Është një verë me plot koncerte, para e kënaqësi, kjo e këtij viti, për këngëtaren Çiljeta. “Nuk po bëj asnjë ditë pushim, njerëzit më presin mirë kudo që shkoj dhe sa i përket pagesës duke qenë se e di që je kurioz edhe për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.866Z

Kush është zemra e Vesa Luma?

Vesa Luma ka sjellë projektin e ri muzikor të titulluar Ti zemra ime, në bashkëpunim me producentin Ervin Gonxhi. Kishte disa kohë që 31-vjecarja ishte larguar nga muzika, por duket se i është rikthyer këtij pasioni duke sjellë një baladë ritmike, që i dedikohet një dashurie që e ka l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.772Z

YouTube "ia bën me drita" Florit, i mbyll 10 kanale

Sërish probleme me videot në YouTube për këngëtarin dhe menaxherin kompanisë “Three Dots”, Florian Mumajesi. Mësohet se Mumajesit i janë mbyllur 10 kanale në YouTube, duke prekur në këtë mënyrë jo vetëm Florin por

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama