Rezultate te kerkimit per termin: +Ervin +Skela

Meta: total 1000 / total_found 1474 / time 0.001 / keyword[0] ervin / docs[0] 9622 / hits[0] 13491 / keyword[1] skela / docs[1] 2377 / hits[1] 5058 /
Ervin Skela sfidon Ronaldinhon në ndeshje bamirësie
  • 2018-11-18

Ervin Skela sfidon Ronaldinhon në ndeshje bamirësie

Rreth 20 mijë tifozë gjermanë ishin të pranishëm në stadium Commerzbank Arena të Frankfurtit për ndeshjen e bamirësisë e organizuar nga ish-yjet e futbollit për të siguruar të ardhura për fëmijët në nevojë. Sigurisht emri më i madh që tërhiqte vëmendjen ishte braziliani Ronbald

No Pic available
  • 2018-09-04

Ambasadorët Shqiptarë të Sportit, zbulohen të nominuarit

Shpallen nominimet për çmimet Ambasadorët Shqiptarë të Sportit, një iniciativë kjo e re për të promovuar imazhin e Shqipërisë përmes sportit. Ky event nderon për herë të parë sportistët dhe trajnerët shqiptarë për performancën jashtë Shqipërisë. Presidenti i shoqatës Ambasa

No Pic available
  • 2016-11-19

Ervin Skela rrëfen 40 vitet e para të jetës

Ervin Skela mbushi dje 40 vjeç dhe gelnhaeuser-tageblatt.de i ka marrë një intervistë të gjatë, ku vlonjate flet për jetën në Gjermani, aty ku tashmë punon si trajner te moshat e Aintrahtit të Frankfurtit. Ndërkohë, Skela nuk i ndahet dot futbollit, sepse vazhdon të luajë me FC Hanau

Skela: Momenti më kulmor, fitorja ndaj Greqisë
  • 2016-11-18

Skela: Momenti më kulmor, fitorja ndaj Greqisë

Ervin Skela, një prej futbollistëve më të mëdhenj në historinë e futbollit shqiptar, me 75 ndeshje të luajtura me Kombëtaren në një prej periudhave më pozitive të saj. Më 17 nëntor, Skela festoi 40-vjetorin e lindjes dhe në një intervistë të dhënë për mediat gjermane, foli për

Festimet për Kombëtaren e futbollit/ Ervin Skela shpërthen kundër qeverisë
  • 2016-06-26

Festimet për Kombëtaren e futbollit/ Ervin Skela shpërthen kundër qeverisë

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare dhe një nga lojtarët e preferuar të tifozëve kuqezinj, Ervin Skela, ka folur në lidhje me festimet e kuqezinjve pas kthimit në Shqipëri, ku ata kishin një axhendë të ngjeshur hartuar nga qeveria, çka bëri që me tifozët të festohej shumë pak. "Tif

Bogdani Mbrojtja  do te beje diferencen ndeshja del 1-1
  • 2014-09-07

Bogdani Mbrojtja do te beje diferencen ndeshja del 1-1

e Shtune 6 Shtator 20141502 pm Erjon Bogdani eshte nje nga tre ish-futbollistet e Kombetares shqiptare bashke me Adrian Aliajn dhe Igli Taren qe ka arritur t8217i shenoje PortugalisebrNe takimin e fundit qe dy skuadrat kane zhvilluar ne 8220Qemal Stafa8221 me 6 qershor te vitit

Gjebrea pranon sfiden e 8220koves me akull8221
  • 2014-08-23

Gjebrea pranon sfiden e 8220koves me akull8221

0 brbr brbrPrezantuesi i njohur i E diela Shqiptare Ardit Gjebrea i eshte pergjigjur sfides se ALS IceBuc