Rezultate te kerkimit per termin: +Ervis +Jonuzi

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] ervis / docs[0] 1948 / hits[0] 3234 / keyword[1] jonuzi / docs[1] 679 / hits[1] 946 /
Një ditë me azilkërkuesit shqiptarë në Gjermani
  • 2015-10-13

Një ditë me azilkërkuesit shqiptarë në Gjermani

Shtator 2015/ Berlin Ai nuk do të identifikohet. Thotë se nuk ka emër, nuk pranon të na tregojë as moshën, por nuk i ka më shumë se 25 vite. Thatim, me një xhup jakëngritur që nuk ia mban të ftohtin, ai është një nga shqiptarët e shumtë që takova në qendrën e regjistrimit të t

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit
  • 2015-07-27

ALUIZNI: 1027 personat që marrin lejen e legalizimit

ALUIZNI publikon listën me 1027 emra që duhet të paraqiten pranë Agjencisë së Legalizimit për të bërë pagesën për parcelën e ndërtuar dhe më pas të pajisen me lejen e legalizimit. Lista e përfituesve janë banorë në zonën e ish-Kënetës     NR EMER ATESI MBIEMER 1 A

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale

No Pic available
  • 2014-04-18

Ministria e Brendshme: Ja vendimet gjyqësore që duhet të shqyrtoj Presidenti

Më poshtë po ju paraqesim, vendimet që Ministria e Brendshme i ka dërguar sot për shqyrtim të hollësishëm Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, në cilësinë e Kryetarit të Këshillit të Lartë të Drejtësi

No Pic available
  • 2013-05-29

Presidenti i “Besës” në gjyq. Prova të reja edhe për 2 takime të turkuara

TIRANE - Prokuroria e Tiranës i ka dhënë fund procesit të hetimeve ndaj presidentit të Besës, Nexhat Bizhdili. Dosja penale, me të gjitha materialet e mbledhura që nga fillimi i muajit nëntor 2012 kur filloi hetimi, është dorëzuar në g

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-07-18

MASH publikon 147 aplikantët që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit publikon listn e aplikantve q u sht njohur diploma e fituar jasht vendit edhe n Shqipri. Ditn e djeshme, Ministria e Arsimit dhe Shkencs kapublike listn e studentve, q u sht njohur diploma e marr jasht vendit nga Sektori i Njohjes s Diplomave. Vlersimi i niv