Rezultate te kerkimit per termin: +Ervis +Toni

Meta: total 14 / total_found 14 / time 0.000 / keyword[0] ervis / docs[0] 1948 / hits[0] 3234 / keyword[1] toni / docs[1] 4471 / hits[1] 6005 /
No Pic available
  • 2013-06-09

Kapen gjysëm toni hashash Lazarati, dy vetë në pranga

DURRES- Forcat e sektorit të Antidrogës në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Durrësit kanë sekuestruar mbrëmjen e së premtes 500 kg hashash, që kishte si destinacion Malin e Zi. Ndërkohë, janë vënë në pranga dy persona dhe janë shpallur në kërkim tre të tjerë. Burime zyrtare

Kapen gjysëm toni hashash në Durrës
  • 2013-06-09

Kapen gjysëm toni hashash në Durrës

Forcat e sektorit të Antidrogës në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Durrësit kanë sekuestruar mbrëmjen e së premtes 500 kg hashash, që kishte si destinacion Malin e Zi. Ndërkohë, janë vënë në pranga dy person

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-07-24

MASH, publikon 50 aplikantët që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit publikon listn e aplikantve q u sht njohur diploma e fituar jasht vendit edhe n Shqipri. Ditn e djeshme, Ministria e Arsimit dhe Shkencs kapublike listn e studentve, q u sht njohur diploma e marr jasht vendit nga Sektori i Njohjes s Diplomave. Vlersimi i nivel

No Pic available
  • 2010-07-24

MASH njeh diplomat e 50 studentëve për muajin korrik

Ministria e Arsimit dhe Shkencës publikon listën e dytë të diplomave që janë njohur nga ky institucion për muajin korrik. Bëhet fjalë për 50 studentë , për të cilët, procesi i njohjes së diplomës së fituar jashtë vendit ka përfunduar. Lajmi bëhet i ditur zyrtarisht nga Ministria

No Pic available
  • 2010-05-15

350 studentët që përfunduan procesin

Njohja e diplomave Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda çela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbër Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Abdyli Abdulla Kata Ada Taho Adela Sheshi Adelina Gjoni Adja Angjeli Admir Doçi Adrian Muçi Afrim Tonuzi Agerti Galo Aida Sirjani Albana

No Pic available
  • 2010-05-15

Konvertimi, 346 personat që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës ka publikuar dje listën me 346 personat që u janë njohur diplomat e huaja në vendin tonë Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Ab