Rezultate te kerkimit per termin: +Erzen +Bre

Meta: total 189 / total_found 189 / time 0.000 / keyword[0] erzen / docs[0] 1149 / hits[0] 1788 / keyword[1] bre / docs[1] 875 / hits[1] 1786 /
Përgjimet e Fredi Alizotit, Babalja: I bëjnë presion, ai gënjehet me dy birra
  • 2018-10-16

Përgjimet e Fredi Alizotit, Babalja: I bëjnë presion, ai gënjehet me dy birra

Në intervistën për emisionin Open, Ardi Veliu është pyetur edhe për Fredi Alizotin, të cilin e konsideron një hallexhi, të cilit i kishte treguar për audio-përgjimin e tij me Agron Xhafajn dhe e kishte marrë pas vetes si truprojë pasi edhe mund ta vrisnin e askush nuk do e merrte vesh.

Ndërtimi i HEC-eve në Valbonë, sulmohen gazetarët e TCH
  • 2018-07-13

Ndërtimi i HEC-eve në Valbonë, sulmohen gazetarët e TCH

Një grup xhirimi i Top Channel është sulmuar nga disa persona në Bajram Curr teksa ishte duke kryer filmime dhe po grumbullonte materiale mbi ndërtimin e hidrocentraleve në lumin Valbonë nga firma Gener 2, e cila nuk e ka pezulluar aktivitetin edhe pse ka një vendim gjykate për ndërprerje

Gjykata vendos: Ndërtimi i HEC-ve në Valbonë, i ligjshëm
  • 2017-11-03

Gjykata vendos: Ndërtimi i HEC-ve në Valbonë, i ligjshëm

Gjykata Administrative rrëzon padinë e banorëve për ndalinimin e ndërtimit të HEC në Valbonë. Sipas vendimit e gjykatës ndërtimi i HEC-ve është konsideruar e ligjshme Gjykata rrëzoi padinë e banorëve të njësisë administrative Markgegaj. Pjesë e padisë për anulimin e punimeve ish

No Pic available
  • 2017-11-02

Braçani: Përplasjet e mia me Saimir Tahirin

Ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Braçani i ftuar në 360 Gradë në Ora News, rrëfen përplasjen me Saimir Tahirin. Pjesë nga deklarata: Zheji: Pse ndodhi ajo përplasje? Breçani: Unë skam pasur përplasje, ka pasur ai përplasje me mua dhe ligjin. Ka ndodhur për shkak të një

No Pic available
  • 2016-04-21

Rama flet në parlament për Shullazin: Dy përballjet e mia me të

Çështja Shullazi ka qenë në qendër të debatit në seancën e sotme parlamentare. Në debate është përfshirë edhe kryeministri Edi Rama. Gjatë replikave me deputetët e opozitës, Rama tha se është përballur dy herë më Shullazin. Shyqyr që ju doli Shullazi të gjeni sebepin tjetër t

Breçani: Shullazi ishte me Saimir Tahirin në ditën e zgjedhjeve
  • 2016-04-19

Breçani: Shullazi ishte me Saimir Tahirin në ditën e zgjedhjeve

Ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, deklaroi gjatë emisionit "Opinion" se e ka parë Emiljano Shullazin bashkë me Saimir Tahirin në ditën e zgjedhjeve, më 23 qershor të vitit 2013. "Mbaj mend që salla operative njoftohet nga një person që pjestarë të bandës së Em

FOTOT/ Shoferi i Florenc Hoxhës dhe nipi i Breçanit protestojnë për taksën e zënies së hapësirës publike
  • 2016-02-19

FOTOT/ Shoferi i Florenc Hoxhës dhe nipi i Breçanit protestojnë për taksën e zënies së hapësirës publike

Dalin për të protestuar për taksat e vendosura për hapësirat publike ata që nuk kanë lidhje me to. Disa protestues ishin mbledhur sot në orët e para të mëngjesit pranë Bashkisë së Tiranës për të kundërshtuar taksën e vendosur për hapësirat publike. Ajo që vihej re ishte se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama