Rezultate te kerkimit per termin: +Eshi

Meta: total 41 / total_found 41 / time 0.000 / keyword[0] eshi / docs[0] 41 / hits[0] 52 /
No Pic available
  • 2016-01-07

Pse askush nuk mund ti qortoj Stupcat?!

Kanë përqeshur dhe përçmuar presidentin, kryeministrin, policin, mjekun, infermierin, biznesin, shtetin, popullin dhe traditën e tij, madje edhe grupet vulnerable në Kosovë, dhe nuk u shqetësua njeri. Në momentin kur u jetësua në një skeç të vetëm legjenda urbane për mënyrën e p

Rihapet pas 13 vitesh Qendra Boterore e Tregetise
  • 2014-11-03

Rihapet pas 13 vitesh Qendra Boterore e Tregetise

0 brbr brbrRihapet pas 13 vitesh Qendra Boterore e Tregtise ne Nju Jorkbrbr brbr104-eshi qe dominon pamjen e Nju Jorkut ndertesa me e larte ne Ameriken Veriore ka pritur sot 175 punonjesit e pare te kompanise publicitare Conde Nast i pari biznes qe zhvendoset ne kete ndertesebrbr brbrKjo kompani ka

Perdhunoi mbesen e mitur daja denohet me 35 vjet burg
  • 2014-10-30

Perdhunoi mbesen e mitur daja denohet me 35 vjet burg

e Enjte 30 Tetor 20141239 pm p classwp-caption-text Gjykata e ElbasanitbrbrELBASAN 8211 Gjykata e Elbasanit denon me 35 vjet burg dajen qe perdhunoi mbesen e tij 13-vjecare Pas shqyrtimit te provave materiale trupi gjykues vendosi te pranoje kerkesen e prokurorise e cila kerkoi

No Pic available
  • 2013-10-05

Akuzohet për përdhunimin e mbesës, “burg pa afat” për 35-vjeçarin

ELBASAN – Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg Eno Eshin, i cili akuzohet se ka dhunuar seksualisht mbesën e tij 13-vjeçare. 35-vjeçari mohoi gjithçka në sallën e gjyqit, duke akuzuar babain e vajzës për trillimin e ngjarjes. 35-vje&c

No Pic available
  • 2013-10-05

Akuzohet për përdhunimin e mbesës, “burg pa afat” për 35-vjeçarin

ELBASAN – Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg Eno Eshin, i cili akuzohet se ka dhunuar seksualisht mbesën e tij 13-vjeçare. 35-vjeçari mohoi gjithçka në sallën e gjyqit, duke akuzuar babain e vajzës për trillimin e ngjarjes. 35-vjeçari nga fshati Bujqës i komunës së Shirgjanit t

No Pic available
  • 2013-10-02

Elbasan, përgjimet gozhdojnëpërdhunuesin e mbesës së mitur

Të tjera rreth shkrimit Greqi, daja përdhunon mbesën 13-vjeçare ELBASAN - Përgjimet telefonike të 35-vjeçarit Eno Eshi, që përdhunoi mbesën e tij të mitur në Greqi, janë provat kryes

No Pic available
  • 2013-10-02

Elbasan, përgjimet gozhdojnëpërdhunuesin e mbesës së mitur

Të tjera rreth shkrimit Greqi, daja përdhunon mbesën 13-vjeçare ELBASAN - Përgjimet telefonike të 35-vjeçarit Eno Eshi, që përdhunoi mbesën e tij të mitur në Greqi, janë provat kryesore deri më sot që konfirmojnë krimin e kryer pre