Rezultate te kerkimit per termin: +Eshte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

...Keshtu eshte fryma eshte shpirterore

style=positionrelativez-index2> Violeta Murati Mendimi eshte fillestar eshte nje shkak per te bere pikturen. Kur mbaron vepra mbaron mendimi - thote Ana Harend. Lenda kur behet substance behet hyjnore. Keshtu eshte fryma eshte shpirterore. Piktori Ali Oseku hyn per here t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.350Z

Nuk eshte i cmendur eshte antishqiptar

e Hene 8 Shtator 20141220 pm AGRON GJEKMARKAJbrbr  Pak dite me pare te gazeta Mapo lexova intervisten e Maks Velos dhe ne momentin e pare nuk u besova syve thashe me vete prit more se jam gabim Por pasi u ftillova dhe e rilexova kuptova qe duhej ti besoja te zezes mbi te bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.846Z

Mozaiku eshte nje simbol indiferenca eshte anormale

e Merkure 23 Janar 20131450 pm p classwp-caption-textFasada e Muzeut Historik Kombetar pas demtimeve te funditp pReagon nje prej realizuesve Anastas Kostandinip pShteti komunist na shperbleu  me 1 medalje Naim Frasheri dhe 16 mije leke te vjeterp pAs pushtetaret komuniste du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.360Z

Djersitja naten eshte apo nuk eshte normale

Transmetuar me 26112015 - 1929 PUBLICITET Djersitja gjate nates eshte mese normale nese jeni i rrethuar ne nje ambient te ngrohte apo nese jeni te veshur shume trashe Sidoqofte nese shtrati juaj nuk eshte i nxehte dhe ju seris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.933Z

Gjermania nuk eshte seksi - por eshte e pasur

Gjermania nuk eshte seksi - por eshte e pasur. Gjithnje e me shume te rinj nga Evropa Juglindore duan ti shmangen krizes ne vendlindjen e tyre dhe angazhohen per nje te ardhme ne Gjermani. Por pengesat jane te medha te mireseardhur jane ne te vertete vetem ata qe perputhen me idealet gjermane. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.609Z

Mafia eshte zemeruar

Nga Eduard Halimi Deputet PD, sekretar i Komisionit te Ligjeve Dite me pare Parlamenti miratoi ligjin e ri, per luften kunder krimit te organizuar. Ky eshte padyshim nje moment i lavdishem i luftes kunder mafias ne Shqiperi. Por atmosfera e miratimit te tij u shoqerua pothuajse pa asnje mbeshtetje n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.324Z

Brace Berisha nuk eshte i cmendur eshte kriminel

Transmetuar me 21042016 - 1802 Lajme te lidhuraBerisha Shqiptare armatosuni te mbroheni  - Balla Byroja te mbaje qendrim ndaj Berishes - Blushi Fatale e ka bere njehere - PS kerkese Byrose se Kuvendit Berisha te perjashtohet 10 di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama