Rezultate te kerkimit per termin: +Eskobari

Total: 248
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.182Z

Thyen heshtjen bashkëshortja e Eskobari të Ballkanit

Bashkëshortja e të shumëkërkuarit Klement Balili ka folur për herë të parë në media për operacionet e Policisë për kapjen e bashkëshortit të saj të konsideruar nga autoritetet greke si Eskobari i Ballkanit. Alma Balili ka thëne se policia ka hyrë me forcë në shtëpi duke terrorizu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.260Z

Berisha publikon videon: Ja Eskobari me motor uji në sy të policisë

Pas fotografive të publikuara sot nga Partia Demokratike, e cile pretendonte se në to ishte Klement Balili mbi një motoskaf në Sarandë, edhe pse është i shpallur në kërkim për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, tani Sali Berisha ka shkuar edhe më tej duke publikuar një video

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.274Z

Si shpëtoi Eskobari? Policia greke nuk nxorri urdhërarrest ndërkombëtar

Datën 9 maj mban urdhëri i shoqërimit prej 20 faqesh që ka siguruar Top Channel, i lëshuar nga Drejtoria e Policisë së Athinës ndaj prokurorisë për 15 të arrestuarit, anëtarë të një prej rrjeteve më të mëdha të trafikantëve të lëndëve narkotike nga Shqipëria në Greqi e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.629Z

Ky është Eskobari me lidhje me qeverinë shqiptare?

Këto orët e fundit, mediat greke shkruajnë se është arrestuar "Eskobari i Ballkanit". Edhe pse nuk e japin emrin, mediat prestigjioze si Kathimerini shkruajnë se 44-vjeçari ka lidhje me qeverinë shqiptare. Ata thonë se ka qenë drejtor i Transportit në Sarandë dhe është denoncuar nga o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.261Z

Eskobari i Ballkanit, Klement Balili pushime në Sarandë nën shoqërinë e zv/Drejtorit të Policisë së Shtetit

Partia Demokratike ka denoncuar faktin se i kërkuari ndërkombëtar për drogë, Klement Balili i njohur si "Eskobari i Ballkanit", është duke bere pushime ne Sarande dhe policia nuk e arreston. Dëshmi nga vendngjarja konfirmojnë se në kompleksin Sejko në Sarandë është shfaqur Klemen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.627Z

Shkaterrohet organizata e droges drejtohej nga Eskobari shqiptar FOTO

Gjate nje operacioni disa ditor policia greke ne bashkepunim me policine amerikane DEA kane shkaterruar nje organizate kriminale te trafikut te drogesbr br Ne pranga kane perfunduar 15 persona 10 grek e 5 shqiptare Gjithashtu policia greke ka sekuestruar edhe 700 kg kanabis ne ishullin e Zakinthos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.269Z

Shpëtoi Eskobari? Policia greke nuk nxorri urdhërarrest

Datën 9 maj mban urdhëri i shoqërimit prej 20 faqesh që ka siguruar Top Channel, i lëshuar nga Drejtoria e Policisë së Athinës ndaj prokurorisë për 15 të arrestuarit, anëtarë të një prej rrjeteve më të mëdha të trafikantëve të lëndëve narkotike nga Shqipëria në Greqi e më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama