Rezultate te kerkimit per termin: +Eskobarit

Total: 91
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.716Z

Problemi: Çfarë duhet bërë me hipopotamët e Pablo Eskobarit?

Pasi baroni i drogës vdiq në vitin 1993, shtëpia e tij u plaçkit dhe kopshti zoologjik personal u shpërbë, hipopotamët mbetën të paprekur; ata u shumuan dhe tani paraqesin problem për vendasit   BBC Një grup hipopotamësh që njëherë e një kohë ishin të baronit kolumbia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.310Z

Ja firma e Eskobarit, zbulohet emri i vërtetë i Balilit (FOTO)

Mediat greke publikuan të dhënat e para se furnizuesi me drogë i një rrjeti të fuqishëm të trafikut të drogës kishte inicialet K.B. I pagëzuar si "Eskobari i Ballkanit", emri i ish drejtorit të Transporteve në Sarandë, pronar i kompleksit Santa Quaranta u përcoll në media herë si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.592Z

Foto/ Vrau 300 persona me urdhër të Pablo Eskobarit, synon të hyjë në politikë

Një nga vrasësit më me famë në radhët e Pablo Eskobarit ka vendosur t'i bashkohet politikës. Ai ka bërë një ndjesë në "YouTube" në Amerikën Latine. "Papeye" ishte shefi i vrasjeve të udhëhequr nga famëmadhi i kartelit të drogës "Medelin" Pablo Eskobari. Ai tha tani se do ti bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.523Z

Avokati grek i Eskobarit të Ballkanit: Bashkia e Delvinës dhe opozita po ia shkatërrojnë jetën Balilit

Avokati grek i Klement Balilit e cilëson Bashkinë e Delvinës si zonë të Vorio-Epirit.  Në një intervistë për gazetën greke Ethnos i së dielës, avokati Aleksis Kujas deklaroi se nëse Klement Balili nuk do të ishte xhaxhai i një politikani të rëndësishëm, Kryetar i Bashkisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.175Z

Hoxha-Metës: Poturret e grisura të Shukriut dhe poturret e arta të Eskobarit

Nuk ja ka përmendur asnjëherë emrin por është mëse e qartë që gazetari Artan Hoxha i drejtohet direkt kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, duke aluduar se ai qëndron pas Eskobarit të Ballkanit. Hoxha përmend termin "floriri" ose të "arta", duke evokuar një akuzë të bërë nga Berisha p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.579Z

Ja faktet që shefi i policisë ka dekonspiruar kapjen e Eskobarit të Ballkanit

TIRANE Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në faqen e tij të Facebook-ut një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit denoncon lidhjen e një ish-punonjësi të policisë me Klement Balilin, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Sipas Berishës, Balili i em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.464Z

Në fshatin e Eskobarit të Ballkanit, bashkëfshatarët e ngrenë në qiell Klemend Balilin (Video)

Palmat e larta shënojnë nga larg shtëpinë e Klement Balilit, në fshatin Stjare, disa kilometra larg Delvinës. Por, njeriu që u cilësua "Eskobari i Ballkanit" nuk ndodhet në banesë.Kështu thonë familjarët e Klement Balilit, që nuk pranojnë të flasin për mediat. Dy vëllezërit e ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama