Rezultate te kerkimit per termin: +Esmail +Kowsari

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] esmail / docs[0] 16 / hits[0] 16 / keyword[1] kowsari / docs[1] 2 / hits[1] 3 /
KUSH I SHKAKTOI PROTESTAT NË IRAN?
  • 2018-01-03

KUSH I SHKAKTOI PROTESTAT NË IRAN?

Udhëheqësit e Iranit duket se kanë mendime të ndryshme rreth arsyeve të protestave antiqeveritare që kanë përfshirë vendin, rreth asaj se çfarë përfaqësojnë demonstruesit dhe se ç’duhet bërë për të frenuar trazirat – sfida më e rëndë për udhëheqjen fetare të Iran