Rezultate te kerkimit per termin: +Estigarribia

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.655Z

Estigarribia vrojtohet nga Juventusi

Juventusi është duke ndjekur anësorin paraguajan të Njuells Old Bojs, Marselo Estigarribia. 23-vjeçari i ka rënë në sy drejtorit të Juves, Fabio Paratiçi, ndërsa Tuttosport njofton se ai është i gatshëm që të gjejë mënyrat për ta kthyer ish-lojtarin e Le Mansit në Europë. Thuhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.694Z

Zyrtare: Juventusi huazon Marcelo Estigarribian

Juventusi ka kompletuar transferimin në formë huazimi të anësorit të Le Mans, Marcelo Estigarribia. Marrëveshja përfshin edhe mundësinë që Bardhezinjtë në fund të sezonit të mund ta blejnë paraguaianin për shumën p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.952Z

S'ka më keq për Romën

Roma ka marrë edhe një goditje të radhës në Serie A duke humbur ndeshjen me Sampdorian me rezultat 3 me 1. Nën drejtimin e trajnerit të ri Andreazzoli, Roma u gjunjëzua në pjesën e dytë të ndeshjes. Estigarribia, Icardi dhe Sansone shë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:00.381Z

Juventus Del Piero nuk grumbullohet

Alessandro Del Piero do të mungojë në ndeshjen që Juventus do të zhvillojë ndaj Catanias të shtunën, në orën 20.45. Kapiteni bardhezi nuk është grumbulluar nga Antonio Conte për shkak se nuk është stërvitur si pasojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.451Z

Dëmtohet Buffon, humbet Interin

Portieri i Juventusit, Gigi Buffon, ka pësuar një dëmtim në stërvitje dhe rrezikon të qëndrojë dy javë jashtë fushave të futbollit, çka do ta vendoste në rrezik edhe për derbin e Italisë, përballë Interit. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.449Z

Demtohet Buffon humbet Interin

Portieri i Juventusit, Gigi Buffon, ka pësuar një dëmtim në stërvitje dhe rrezikon të qëndrojë dy javë jashtë fushave të futbollit, çka do ta vendoste në rrezik edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.059Z

Konte kishte llogaritur rrezikun. Po tani kush do ta ndalë Juventusin?

Trajneri bardhezi në Napoli ndryshoi modulin dhe të tijtë e zbatojnë, pavarësisht se me vështirësi, duke vuajtur dhe mos u dorëzuar. Vetëm kështu shpjegohen 12 ndeshje pa humbje Konte mund të jetë i kënaqur që ka kaluar atë që ishte etiketuar si provimi i pjekurisë. Duke e kapër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama