Rezultate te kerkimit per termin: +Ethem +Fida

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

Ethem Fida komandohet në vend të Shukri Xhelilit në Bashkinë Dibër

Këshilli Bashkiak i Dibrës komandon Ethem Fidën në postin e lënë bosh nga Shukri Xhelili i arrestuar pas videoskandalit të publikuar në “Të Paekspozuarit” në Ora News. Ndaj tij është vendosur masa e arrestit burg nga Gjykata e Krimeve të Rënda Filmimet e transmetuara të e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.306Z

Ethem Fida i PDIU komandohet në vend të Shukri Xhelilit në Dibër

Këshilli Bashkiak i Dibrës ka komanduar Ethem Fidën, përfaqësues i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet në vend të Shukri Xhelilit në krye të kësaj bashkie pas arrestimit të këtij të fundit pak ditë më parë. Xhelili u arrestuar dy ditë pas publikimit të një videoje ku ai s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.309Z

Edi Rama ia beson PDIU-së së Idrizit Bashkinë e Dibrës

Këshilli Bashkiak i Dibrës komandon Ethem Fidën në postin e lënë bosh nga Shukri Xhelili i arrestuar pas videoskandalit të publikuar në Të Paekspozuarit në Ora News. Fida përfaqësues i PDIU-së, deri më tani mbante postin e nënkryetarit të bashkisë së Dibrës. Këshilltarët bashkia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.238Z

Nenkryetari i PDIU drejton Dibren

brbrKeshilli Bashkiak i Dibres eshte mbledhur ne menyre urgjente per ti deleguar kompetencat e kryetarit njerit prej zevendesve te ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili Mes zvkryetarit te PS Sali Tershalla dhe atij te PDIU Ethem Fida keshilli ka rene dakord unanimisht per  zevendeskryetarin qe vjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.336Z

Vajza e videos së Shukriut i kthehet punës në Bashki

Anisa A. kishte deklaruar për mediat se nuk po shkonte në punë për shkak të gjendjes së rënduar emocionale. Duket se e reja e ka kaluar situatën dhe i është rikthyer unës në Pallatin e Kulturës në Dibër që menaxhohet nga Bashkia. Kryebashkiaku i komanduar i Dibrës, Ethem Fida, caktu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.654Z

Rivitalizimi i Lurës, gati projekti për politika nxitëse për turizmin në zonë

Sot zona turistike e Lurës është shkatërruar nga dora e përpërgjgshme e njeriut, duke prerë me mijëra rrënjë pisha shekullore. Marr shkas nga kjo gjendje e një prej perlave të natyrës, Agjencia Kombëtare e Zonave të Mbrojtura në bashkëpunim me Agjencin për Zhvillim Rajonal dhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.343Z

Pasi çoi Shukriun në burg, vajza e skandalit seksual vazhdon punë në Bashki

Anisa A., vajza që denoncoi skandalin Xhelili vazhdon të mbajë të njëjtin pozicion në bashkinë e Peshkopisë. Kryebashkiaku i komanduar i Dibrës, Ethem Fida tha për Gazetën Shqiptare se ajo paraqitet në punë si të gjithë punonjësit e tjerë. Ajo gëzon të drejtat e punës, ndërsa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama