Rezultate te kerkimit per termin: +Ethet

Total: 2355
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.361Z

"Ethet" e Krastës, publiku dhe shteti

"Ethet", ky spektakël i madh ka fituar tashmë zemrat e publikut. Me sa kuptohet dhe nga sondazhi ynë, "Ethet", janë futur në familjet tona dhe sondazhi dhe "virusi" i tyre po përhapet gjerësisht duke prekur njerëz të moshave dhe shtresave të ndryshme. Tani kur spektakli ka hyrë në fazën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.967Z

Ethet hemorragjike rikthehen në Kukës

Dy pacientë të prekur nga infeksioni janë shtruar brenda 24 orëve në spitalin e qytetit Kur mendohej se episodet me ethet hemorragjike ishin nën kontroll dhe po shkonin drejt reduktimit apo eliminimit të plotë, shfaqen dy raste të reja në Kukës. Burime pranë spitalit civil të Kukësit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.826Z

Rajoni, nën ethet e gazit

Vendet e rajonit të Ballkanit Perëndimor po nxitojnë që të përfshijnë në planet e tyre angazhimet në korridoret e gazit. Është Maqedonia e cila po synon që të krijojë një lidhje me Greqinë, për të përdorur Trans Adriatik Pipeline për furnizimin nga Azerbajxhani. Drejtori ekzek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.767Z

Ethet hemorragjike, vdes pacienti nga Kukësi

Ethet hemorragjike kanë shënuar përhapje problematike në rajonin e Kukësit. Gjatë muajit të fundit janë infektuar të paktën nëntë persona, ndërsa një prej tyre ka vdekur. Në spitalin rajonal në Kukës, e përkatësisht në shërbimin e infektivit, ndodhen pesë pacientë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.560Z

Ethet hemorragjike reduktohet vatra e infeksionit

Situata e krijuar në spitalin e Kukësit, për shkak të pacientëve të prekur nga ethet hemorragjike po shkon drejt përmirësimit. Ethet hemorragjike të shfaqura në Kukës duket se po shkojnë drejt reduktimit. Që prej dy ditësh në spital nuk janë paraqitur pacientë të rinj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.543Z

Ethet e gjeometrit

Një gjeometër 30-vjeçar jeton me të ëmën, e ve, dhe projekton të hapë një diskotekë, me një grup miqsh, por ndërkohë, pa pritur, punësohet në Bashki. Puna e re i duket zhgënjyese, ndërkohe takimi me një vajzë i hap perspektiva të tjera të rëndësishme. Ethet i regjisorit nga Al

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.066Z

Ethet e fushatës se rrezikojnë koalicionin

Kryetari i Kuvendit, Jakup Krasniqi, nuk sheh rrezik për prishjen e koalicionit ndërmjet PDK-së dhe LDK-së, pavarësisht fjalorit të ashpërsuar ndërmjet partnerëve të koalicionit qeverisës. Duke u përgjigjur lidhur me komentet e fundit të bëra ndërmjet përfaqësuesve të partnerëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama