Rezultate te kerkimit per termin: +Etiks

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

Kundr etiks ateiste t nj morali pa Zot

Ve i bajm Bajram e Pashk, Po Shqipnin e kena bashk ... Arshi PIPA Bota dhe shoqria shqiptare prgjat prvojs s saj historike ka njohur kontradikta e konflikte t ndryshme mesvedi, t natyrave t ndryshme, prgjithsisht t kaprcyeshme e t pajtueshme si ather kur ajo ka qen e paorganizuar n njsi t veta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.256Z

Rama: Nuk u lejuam të diskutojmë për buxhetin

Ka ardhur menjher reagimi i kryetarit t PS, Edi Rama, sipas t cilit opozita nuk u lejua t flas pr buxhetin. Rama "N kundrshtim me do ligj, rregullore e norm elementare demokratike sot nuk na u lejua t flasim pr do nen t buxhetit, por na u ofrua shfaqja vulgare e monologut t nj kryeministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.277Z

Rama: Opozita u pengua të fliste për buxhetin

Kryetari i Partis Socialiste, Edi Rama, e quajti seancn e djeshme n Kuvend si seanc “t turpshme” dhe “pasqyr e krizs s gjithanshme t qeveris”. Rama foli nga selia roz, ndrkoh q Kuvendi miratonte buxhetin dhe tha se opozita u pengua t fliste nen pr nen pr p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Organizata e Veteranve e prjashton Gecin

Organizata e Veteranve t Lufts s UK-s njoftoi sot se e ka prjashtuar nga radht e saj Gani Gecin, me arsyetimin se ai kashkelje t rnd t statutit t organizats dhe ka njollosur vlerat e UK-s. Vendimi pr prjashtim sht marr nga Kryesia e ksaj organizate, gjat mbledhjes s mbajtur m 10 dhjetor. Prmes n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.080Z

Lufta ndaj korrupsionit, Hipoteka: Vihet në shërbim Linja Direkte

Me synimin pr t rritur transparencn dhe pr t luftuar korrupsionin Zyra e Regjistrimit t Pasurive t Paluajtshme nga sot v n shrbim t qytetarve shrbimin e numrit jeshil “Linja Direkte”. Kjo linj do t siguroj mundsin q publiku t depozitoj mesazhe dhe ankesa t mundshme pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.852Z

Krijohet Avokati i Tatimpaguesve

Institucioni i Avokatit t Tatimpaguesve dhe Kshilli Konsultativ Tatimor do t mundsojn rritjen e transparencs midis komunitetit t biznesit dhe organeve tatimore. Komisioni Parlamentar i Ekonomis dhe Financave miratoi dje ngritjen e ktyre dy strukturave, t cilat do t mbrojn t drejtat e tatimpaguesv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.172Z

Hipoteka nisi dje shërbimin e numrit jeshil Linja Direkte

Zyra Qendrore e Regjistrimit t Pasurive t Paluajtshme, duke nisur nga dita e djeshme, ofron pr t gjith qytetart nj mundsi direkte pr t’iprezente pran saj problemet e tyre, nprmjet telefonats n nj numr jeshil. “Linja Direkte” sht ideuar dhe realizuar duke pasur s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama