Rezultate te kerkimit per termin: +Etrit +Berisha

Meta: total 865 / total_found 865 / time 0.002 / keyword[0] etrit / docs[0] 1020 / hits[0] 1336 / keyword[1] berisha / docs[1] 137767 / hits[1] 437275 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Atalanta: Berisha, çështje e mbyllur

Atalanta e konsideron të mbyllur çështjen për portierin shqiptar Etrit Berisha. Gardiani i lindur në Prishtinë tashmë është liruar përfundimisht nga Lazio pasi klubi nga Bergmao do të paguajë 5 mln Euro për kartonin e tij. Edhe pse nuk ka ende asgjë zyrtare, presidenti i Atalantas,  P

Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!
  • 2017-06-16

Revolucioni De Biasi, afroi 78 futbollistë!

Me Gianni De Biasin të larguar nga stoli i Kombëtares është koha për bilance dhe llogari. Përpos atyre sportive në fushë, ku nga 52 ndeshje në krye të kuqezinjve trajneri ka fituar 22 dhe humbi 21, duke shënuar 57 gola, ndërsa u pësuan 54. Po aq të rëndësishme janë edhe shifrat për

No Pic available
  • 2017-06-14

Nga Gjeorgjia (përmes Francës) në Haifarrugëtimi fantastik i De Biasit me Shqipërinë

Gjithçka do të niste më 14 dhjetor të 2011, kur pas shkarkimit të Josip Kuzhes, FSHF do të njoftonte arritjen e një marrëveshjeje 2-vjeçare me trajnerin italian, Gianni De Biasi, që kishte pranuar detyrën e trajnerit të Kombëtares Shqiptare. Detyrën e nisi me miqësoren kundër Gjeorgj

Atalanta në dyshim për Berishën, kushton shumë
  • 2017-05-31

Atalanta në dyshim për Berishën, kushton shumë

Etrit Berisha ende i paqartë për të ardhmen e tij. Edhe pse zhvilloi një sezon të shkëlqyer në radhët e Atalantës, duke qenë një nga pikat më të forta të skuadrës nga Bergamo për kualifikimin e fazën e grupeve të Europa Leagues, vazhdimësia në këtë skuadër është në dyshim.

Berisha te Atalanta, Lazio merr Petagnën
  • 2017-05-27

Berisha te Atalanta, Lazio merr Petagnën

Atalanta është shumë pranë blerjes përfundimtare të kartonit të Etrit Berishës. Klubi bergamask është i kënaqur me paraqitjen e portierit të kombëtares shqiptare, i cili i huazua nga Lazio në fillim të sezonit. Mirëpo bisedimet në ditët e fundit janë vështirësuar jo pak, pasi pr

Berisha, e ardhmja vendoset në fund të sezonit
  • 2017-05-09

Berisha, e ardhmja vendoset në fund të sezonit

it Berisha do të vendosë në fund të sezonit për të ardhmen e tij. Portieri i Kombëtares Shqiptare ndihet mirë te Atalanta skuadër tek e cila ka zhvilluar një kampionat të jashtëzakonshëm duke ndihmuar ekipin  e Gasperinit me pritjet e tij mes shtyllave të sigurojë kualifikimin në Eu

No Pic available
  • 2017-04-27

Berisha-Ramës: Do të flakim me mosbindje civile, as në Surrel sdo rrish

Ish-kryeministri Sali Berisha tha se me mosbindjen civile e cila filloi të hënën dhe që do të vazhdojë me tej do të rrëzojnë kryeministrin Rama. Nga çadra e lirisë, Berisha i kujtoi Ramës një rast në vitin 1991, kur ai është avakuuar me autoblindë të ushtrisë. Berisha: Filloi mosb