Rezultate te kerkimit per termin: +Eumlndrra

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.799Z

Ivan dhe Eumlndrrae Hirushes ne TKOB

TIRANEuml- Baleti me dy pjese Ivan dhe Eumlndrra e Hirushes nen koreografine e Leonard Xhokaxhiut u shfaq sonte ne skenen e Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit ku perreth 1 ore balerinet intereptuan duke sjelle nje Hirushe sa moderne aq edhe klasike. Ne rolin e Hirushes luajti balerina e vle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.695Z

Top Media Eumlndrra Vazhdon

Kur Dritan Hoxha u nda nga jeta 3 vjet më parë, ai la pas shumë ide, të parealizuara. Shënimet e tij me shkrim dore u shndërruan, sot për nesër, në një testament profesional pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.069Z

Shuhet Leka Zogu AK Humbja e madhe

TIRANE- Aleanca Kuq e Zi shpreh ngushellimet familjes dhe miqve te pretendentit te fronit mbreteror Leka Zogu I i cili u nda nga jeta mengjesin e sotem si pasoje e nje arresti kardiak te perseritur. AK thote se largimi nga jeta i Leka Zogut eshte nje humbje e madhe per kombin shqiptar Sot jemi te un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.701Z

Akuzat Rama Meta sheh endrra me Kryeminister

Kryetari i Partise Socialiste Edi Rama u eshte pergjigjur nga Peshkopia akuzave te Ilir Metes se Rama eshte organizator i nje puci parlamentar permes ish-ministrit te Ekonomise Dritan Prifti. Eumlndrra e Ilir Metes per tu bere Kryeminister eshte e njohur nga te gjithe dhe gatishm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.660Z

Nasho Jorgaqi sjellper lexuesit Netet ebardha te dashurise

BERAT- Shkrimtari i njohur Nasho Jorgaqi ka sjelle per lexuesit shqiptare nje tjeter botim te ri. Netet e bardha te dashurise eshte libri me i fundit i promovuar gjate nje ceremonie ne qytetin e Beratit ku merrnin pjese te aferm e kolege te tij. Autori Jorgaqi ka falenderuar te pranishmit per vleres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

EURO 2012 Prandelli Eumlndrra sapo ka nisur

“Kemi luajtur një ndeshje të madhe edhe pse në fund u detyruam të mbroheshim në zonë sepse nuk kishim më forca.” Këto janë fjalët e Cesare Prandelli pas fitores së Italisë së tij ndaj Gjermanisë 2-1 në gjysmëfinalen e EURO 2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.657Z

Rama Meta sheh endrra me oferta per kryeminister

Ai iu pergjigj Ilir Metes ne lidhje me akuzat per te ashtuquajturen oferte qe do ta bente kreun e LSI-se kryeminister duke rrezuar qeverine e Berishes. Eumlndrra e Ilir Metes per tu bere kryeminister eshte e njohur nga te gjithe. Me gatishmerine e tij per tu bere kryeminister eshte gati te beje gjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama