Rezultate te kerkimit per termin: +Eumlshte

Total: 3461
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.580Z

Meta Eumlshte koha per solidaritet

TIRANEuml - Kryetari i LSI Ilir Meta ne nje dalje te posacme per median ka kerkuar solidaritet maksimal nga te githe qytetaret per te ndihmuar banoret e bllokuar nga debora ne 30 komuna te vendit. Shprehim aolidaritet me banoret e izoluar. Vleresojme ngritjen e komitetit qeveritar pasi duket se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.475Z

Idrizi Eumlshte ora e Camerise

Kushdo qe do ti degjonte i degjoi mesazhet tona paqesore dhe ata jane ne do te kthehemi ne Cameri do te nderojme atje varret e te pareve tane dhe ne sigurisht do te fitojme te drejtat tona. Sepse sot eshte ora jone sot eshte ora e shqiptareve eshte ora e Camerise. Pa dyshim kemi mbajtur ceshtjen ton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.246Z

Greva PS Nisni dialogun. Berisha Eumlshte politike

Kryeministri Sali Berisha edhe nga salla e Parlamentit rikonfirmoi se nuk do të negociojë për kërkesat e ish të përndjekurve në grevë urie. Kryeministri tha se kane qenë qeveritë demokratike në Shqipëri, ato që kanë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.326Z

Babai i Julianit Eumlshte mbyllur kjo pune

Familjarët e 10-vjeçarit të zhdukur prej tetë ditësh vazhdojnë kërkimet për gjetjen e Julianit, duke verifikuar çdo informacion të mbërritur në polici dhe në numrat e afisheve që kanë vendosur në të gjith&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.321Z

Eumlshte vrare lideri i Korese se Veriut

Në versionin kinez të Twitter, ditën e premte qarkulluan komente dhe statuse që bënin fjalë për vrasjen e liderit të ri të Koresë së Veriut, Kim Jong-un. Sipas postimeve, Kim Jong-un, që trashëgoi pushtetin pas vdekjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.173Z

Greva e minatoreve Zogu Eumlshte e pamotivuar

Drejtori i minierës së Bulqizës, Medat Zogu ka deklaruar në emisionin “Shqip”, në Top Channel, se pas veprimeve të sindikatës ka interesa personale. Ai e ka konsideruar k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.011Z

Tadic Eumlshte heret te flitet per modalitetete diaogut

Presidenti i Serbise Boris Tadic ka deklaruar ne New York se ne keto momente eshte heret te spekulohet per modalitetet e dialogut te ardhshem ndermjet Beogradit dhe Prishtines. Ne nje deklarate te bere ne New York ku po merr pjese ne mbledhjen e Asamblese se Pergjithshme te Kombeve te Bashkuara

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama