Rezultate te kerkimit per termin: +Eurobarometr

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.409Z

Njerëzit më pak besim te Bashkimi Europian

Eurobarometri Sondazhi i fundit tregon ulje t besimit n institucionin e Brukselit Besimi i njerzve tek Bashkimi Europian ka rn n nivele rekord n shum vende antare t organizats. Kjo ka ndodhur edhe ndrsa vende t ndryshme po prballen me nj shtim t madh t papunsis dhe t problemeve financiare, veanrish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama