Rezultate te kerkimit per termin: +Euromax

Meta: total 79 / total_found 79 / time 0.000 / keyword[0] euromax / docs[0] 79 / hits[0] 167 /
Nuk paguan furnitorët! Sekuestro për Carrefour
  • 2015-04-20

Nuk paguan furnitorët! Sekuestro për Carrefour

Asetet e kompanisë më të madhe të supermarketeve e hipermarketeve në vend, CMB Albania-Carrefour, janë vënë në sekuestro konservative në 17 prill nga Shoqëria Përmbarimore "Studio Përmbarimore L.D.C" për llogari të dy sipërmarrjeve të tjera, Euronuovo dhe Luku. Lëvizjet bëhen të

Tregtia me pakicë, supermarketet e mëdha të zhytura në borxhe
  • 2015-03-15

Tregtia me pakicë, supermarketet e mëdha të zhytura në borxhe

Problemet me faturat e papaguara dhe si po zhvillohen pagesat me këste dhe shërbimet e përmbarimit për mbledhjen e borxheve. Furnitorët tërheqin furnizimet nga një nga supermarketet më të mëdha në vend pas problemeve me pagesat e faturave. Furnitorët e një prej rrjeteve më të mëdha

No Pic available
  • 2012-04-23

Maqedoni, zbulohen 130 ton ar

Një zbulim gjigant i mineraleve është bërë në territorin e Maqedonisë. Bëhet fjalë për zbulimin e rreth 790 mijë tonë bakër dhe 130 tonë ar. Zbulimi është bërë në vendin e quajtur Ilovica, vetëm 20 kilometra larg kufirit me Greqinë. Mendohet se ky është zbulimi më i madh i ba

Kryeministri Berisha, pesë VKM në një ditë për ti dhënë 3035 metra katror Samir Manes
  • 2012-04-04

Kryeministri Berisha, pesë VKM në një ditë për ti dhënë 3035 metra katror Samir Manes

Share Samir Mane ne krye te tavolines proqeveritare Qeveria shqiptare ka firmosur në mbledhjen e saj pesë VKM për të tjetërsuar pronësinë mbi pesë ngastra toke në Komunën Mullet të Tiranës në favor të biznesmenit Samir Mane. Vendimet janë marrë sot në mbledhj

No Pic available
  • 2012-03-06

Vlore arrestohet 38 vjecarigrabiti menaxherin e EUROMAX

Pas operacionit dy javore i koduar EUROMAX i policise se Vlores ne bashkepunim me policine e shtetit eshte bere e mundur kapja dhe arrestimi i shtetasit Shkelqim Berdellima 38 vjec banues ne lagjen 24 Maj. Arrestimi i Berdellimes u krye pasi nga hetimet e kryera ka rezultar se eshte autor i nje g

No Pic available
  • 2012-03-05

Vlore grabiten 600 mije leketerrorizohen banoret

TIRANE- Nje grabitje ka terrorizuar sot qytetin e Vlores pasi ndodhi ne mes te dites dhe ne nje zone shume te populluar sic eshte ajo e Skeles.Nje person ende i paidentifikuar i maskuar dhe nen kercenimin e nje arme tip kallashnikov i ka dale para menaxherit te supermarketit Euromaks dhe i ka kerkua