Rezultate te kerkimit per termin: +Eurone

Meta: total 47 / total_found 47 / time 0.000 / keyword[0] eurone / docs[0] 47 / hits[0] 57 /
Tension në ajër, avioni rus ndjek gati në përplasje spiunin amerikan (VIDEO)
  • 2019-03-07

Tension në ajër, avioni rus ndjek gati në përplasje spiunin amerikan (VIDEO)

Një video e re që po qarkullon në rrjet, e që është publikuar edhe nga Ministria ruse e Mbrojtjes tregon përplasjen në ajër të forcave me SHBA-në. Aty shihet një avion ushtarak rus që ndjek një avion amerikan të zbulimit mbi detin Baltik. Euroneës shkruan se një aeroplan luftarak SU

KU MUND TË GJENDET SHPËTIMI I SHQIPËRISË DHE I SHQIPTARËVE?
  • 2017-10-28

KU MUND TË GJENDET SHPËTIMI I SHQIPËRISË DHE I SHQIPTARËVE?

Ahmet GJANAJ Kriza e politikës së amortizuar me liderë karizmatikë që nuk kanë linjë ideologjike të mirëdefinuar por që ia dalin të marrin lidershipin duke zotëruar fuqishëm mentalitetin oriental të të bërit politikë po shkon duke u thelluar dhe më keq në Shqipëri. Në parlament

No Pic available
  • 2017-02-28

Ish-ministri i Berishës: Loja që u bë me ligjin për firmat piramidale në 1997 dhe dorëheqja e qeverisë së PD-së

Nga koha e trazirave të përgjakshme të 20 viteve më parë, secili ka kujtimet e veta dhe optikën e tij për ngjarjet. Por ky që po botojmë sot është një rrëfim ndryshe, një rrëfim nga brenda kupolës së asaj kohe. Prandaj dhe është interesant. Është rrëfimi i një ish anëtari të

No Pic available
  • 2016-05-30

Bandat e Tahirit dhe Ramës kanë aktivizuar trafikun ndërkombëtar të armëve

Partia Demokratike dha sot alarmin për aktivizimin e trafikut ndërkombëtar të armëve në Shqipëri. Për këtë akuzë, nënkryetari i Komisionit të Sigurisë, Flamur Noka, iu referua operacionit të mëngjesit të sotëm të policisë italiane të koduar Iliria, ku u kapën mbi 1 ton hashash,

No Pic available
  • 2016-05-23

Nikoll Lesi: Si më shiti Sandër Frangaj për 100 mijë dollarë, aksionet e gazetës që unë ia fala. Blushi më tha ti je i çmendur

Fragment nga libri i  gazetarit Nikoll Lesi i cili do botohet me rastin e 25 vjetorit të daljes së Koha Jonë në maj 2016) Viti i mbrapshtë 1997 Që në numrin e parë të datës 4 janar gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë: Gjallica stop dy javë. Dhe, sikur

LIBRI/ Rënia e firmave piramidale, trazirat e 97-tës dhe djegia e gazetës Koha Jonë
  • 2016-05-02

LIBRI/ Rënia e firmave piramidale, trazirat e 97-tës dhe djegia e gazetës Koha Jonë

Fragment nga libri i gazetarit Nikoll Lesi, “Kështjella e medias”, i cili do botohet me rastin e 25-vjetorit të daljes së Koha Jonë, në maj 2016 Viti i mbrapshtë 1997 Që në numrin e parë të datës 4 janar, gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë:

No Pic available
  • 2016-01-16

Një fragment nga libri i ri i gazetarit Nikoll Lesi

Që në numrin e parë të datës 4 janar gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë: Gjallica stop dy javë. Dhe, sikur të ishte Kasandra për sa do të ndodhte në muajt e mëvonshën Skënder Minxhozi paralajmëron me një shkrim më gërma të zeza, në faqen  katër,