Rezultate te kerkimit per termin: +Europa +Leauges

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] europa / docs[0] 16331 / hits[0] 23617 / keyword[1] leauges / docs[1] 3 / hits[1] 3 /
Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!
  • 2019-04-11

Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!

Një triumf i mundshëm në Europa League duket si shpëtimi i vetëm për Arsenalin dhe Napolin  që në këtë sezon nuk kanë arritur të shfaqin diçka për tu mbajtur mend. Të dyja skuadrat do të vihën përballë njëra-tjetrës në fazën çerekfinale të kompeticionit të dytë më të r