Rezultate te kerkimit per termin: +Europes +Real

Meta: total 231 / total_found 231 / time 0.014 / keyword[0] europes / docs[0] 5322 / hits[0] 7282 / keyword[1] real / docs[1] 29577 / hits[1] 41254 /
Negociata, reagime nga PD: BE i ngeli në klasë, të largohen Rama-Bushati!
  • 2018-06-26

Negociata, reagime nga PD: BE i ngeli në klasë, të largohen Rama-Bushati!

Ministri i Jashtëm Dimtir Bushati falënderoi publikisht vendet anëtare të BE-së pasi ato ranë dakord për çeljen e negociatave të anëtarësimit me Shqipërinë në qershorin e vitit 2019, por kundër reagimit të Bushatit është shprehur deputeti i PD-së, Tritan Shehu. Nuk u miratua asnj

No Pic available
  • 2017-07-30

Berisha zbulon prapaskenat: Kush po e hedh Ballist Morinën në duart e çetnikëve serbë

TIRANE Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një statusi në Facebook pas vendimit të Gjykatës së Dubrovnikut në Kroaci për të ekstraduar drejt Serbisë Ballist Morinën. Berisha e quan Morinën yllin e tifozërisë shqiptare dhe të burgosurin politik numër një i Ballkan

La Liga fitore e vuajtur e Real
  • 2017-02-12

La Liga fitore e vuajtur e Real

brbrReali nuk shkelqeu por arriti te fitonte ne javen e 22 te kampionatit spanjoll te futbollit duke mbajtur kryesimin perballe rivaleve te Barcelones Ne Pamplona skuadra e Zinedin Zidan fitoi 3-1 ndaj vendasve te Osasuna duke u ngjitur ne kuoten e 49 pikeve nje me shume se vendi i dyte por me dy nd

Rama 800 milione USD jane perfituar nga sipermarrja shqiptare vetem brenda mandatit tone te pare
  • 2017-01-29

Rama 800 milione USD jane perfituar nga sipermarrja shqiptare vetem brenda mandatit tone te pare

brbrKryeministri Edi Rama deklaroi sot se deri ne vitin 2013 mbeshtetja apo politikat nxitese e funksionale per sipermarrjet shqiptare nuk ekzistonte tani jane perfituar nga sipermarrja shqiptare vetem brenda mandatit tone te pare 800 milion USDbrbr brbrNepermjet nje postimi ne statusin e tij Facebo

Reali fiton boterorin e klubeve
  • 2016-12-19

Reali fiton boterorin e klubeve

p styletext-align justifyReali i Madridit ashtu sikurse pritej ka fituar boterorin e klubeve por ndryshe nga pritshmerite kampionet e europes kane pasur shume problem ne finale kunder Kashima Antlers Ekipi vendas japonez qe i befasoi te gjithe duke eliminuar amerikano latinet e Atletico Nacional ne

Real Madrid e Porto fate te kundert per italianet
  • 2016-12-13

Real Madrid e Porto fate te kundert per italianet

var fbShare url httpvizionplusalreal-madrid-e-porto-fate-te-kundert-per-italianetsize smallp styletext-align justifyReal Madrid kampion i Europes ne fuqi peshkoi Napolin ne shortin e 18-ave te Champions League Perballje qe ne leter shihet si e favorshme per madrilenet Por ndryshe konsiderohet per e

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup