Rezultate te kerkimit per termin: +Everest +Imeraj

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] everest / docs[0] 463 / hits[0] 758 / keyword[1] imeraj / docs[1] 1119 / hits[1] 2084 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-05-15

350 studentët që përfunduan procesin

Njohja e diplomave Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda çela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbër Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Abdyli Abdulla Kata Ada Taho Adela Sheshi Adelina Gjoni Adja Angjeli Admir Doçi Adrian Muçi Afrim Tonuzi Agerti Galo Aida Sirjani Albana

No Pic available
  • 2010-05-15

Konvertimi, 346 personat që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës ka publikuar dje listën me 346 personat që u janë njohur diplomat e huaja në vendin tonë Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Ab

No Pic available
  • 2010-03-11

Çelet ekspozita “Rilindësit në sytë e të sotmes” sipas piktorit Everest Imeraj

“Rilindësit në sytë e të sotmes” titullohet ekspozita që është çelur dje në ambientet e Muzeut Historik Kombëtar, nga piktori i artit Everest Imeraj. Artisti Imeraj ka ekspozuar punimet e tij në të cilat mbizotëron ngjyra e bardhë dhe e zezë, ndërsa ato që binin më shumë në

No Pic available
  • 2010-03-10

Rilindësit në sytë e të sotmes vjen në Muzeun Kombëtar

Sezoni i pranverës sjell një tjetër ekspozitë në kryeqytet. E veçantë për punimet e saj, por dhe për atë që autori ka dashur të përcjellë tek publiku. Nën titullin Rilindësit në sytë e të sotmes vjen ekspozita e radhës në mjediset e Muzeut Historik Kombëtar. Autori saj, 

No Pic available
  • 2009-12-04

Transferimi i studimeve, UT-ja nxjerr emrat e 187 studentëve të pranuar

Jonida Tashi Universiteti i Tiranës publikon emrat e 187 studentëve të transferuar, që do t’i vijojnë studimet në këtë institucion. Burime zyrtare nga Universiteti i Tiranës (UT), bëjnë të ditur se është miratuar lista emërore e studentëve që do të transferojnë studimet e tyre

No Pic available
  • 2009-12-03

Pezullohen transferimet tek Mjekësia, pas ankesave nga studentët

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje emrat e studentëve që mund të transferojnë studimet e tyre nga universitete të tjera publike apo private, brenda apo jashtë vendit, drejt Universitetit të Tiranës, me përjashtim të Fakultetit të Mjekësisë. “Emrat e fituesve në këtë fakultet