Rezultate te kerkimit per termin: +Evisa +Preka

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] evisa / docs[0] 32 / hits[0] 53 / keyword[1] preka / docs[1] 564 / hits[1] 795 /
No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e