Rezultate te kerkimit per termin: +Evra

Meta: total 580 / total_found 580 / time 0.000 / keyword[0] evra / docs[0] 580 / hits[0] 825 /
Historiani tregon se pse Adolf Hitler nuk kreu kurrë seks me Eva Braun
  • 2019-01-17

Historiani tregon se pse Adolf Hitler nuk kreu kurrë seks me Eva Braun

Përktheu: Silvana Muça Gruaja e Hitlerit nuk mund të ketë kryer kurrë marrëdhënie seksuale në jetën e saj për shkak të një gjendjeje të rrallë, sipas një historiani. Pretendimet e reja zbulojnë se udhëheqësi nazist madje qw pagoi Eva Braun të trajtohej për problemin e saj. Thoma

City arrin një shekull me gola në fitoren ndaj West Ham
  • 2018-04-29

City arrin një shekull me gola në fitoren ndaj West Ham

Manchester City megjithëse tashmë e ka fituar kampionatin anglez, vazhdon të respektojë kundërshtarët dhe ka marrë fitoren e radhës në Stadiumin Olimpik të Londrës teksa ka mposhtr 4-1 West Ham. Të besuarit e Pep Guardiola-s kanë gjetur menjëherë golin e avantazhit falë një goditjej

Ironia bardhezi e Allegrit, fitues i padëshiruar
  • 2018-03-09

Ironia bardhezi e Allegrit, fitues i padëshiruar

Ata nuk do ta duan kurrë, ose të paktën, nuk do ta duan të gjithë. Është ky fati i Massimiliano Allegrit, me tifozërinë bardhezi, që nuk rresht së kritikuari teknikun dhe lojën e skuadrës. Pavarësisht se Allegri ka bërë më mirë se kushdo, pavarësisht se ka shkuar lart e më lart,

Zyrtare, Patrice Evra firmos me West Ham për 6 muaj
  • 2018-02-08

Zyrtare, Patrice Evra firmos me West Ham për 6 muaj

Patrice Evra është zyrtarisht futbollist i West Hamit në Premier League. I larguar nga Olimpique Marseille nëntorin e kaluar, pas një incidenti me një tifoz gjatë nxemjes në sfidën me Guimaraes në Europa League, mbrojtësi francez kërkoi një aventurë të re, duke gjetur marrëveshjen me

Evra nuk tërhiqet, rikthehet sërish në Premier League
  • 2018-02-07

Evra nuk tërhiqet, rikthehet sërish në Premier League

Ndonëse në moshën 36-vjeçare, Patrice Evra është rikthyer sërish në Premier League, për të vijuar karrierën e tij si futbollist. Mbrojtësi i majtë francez ka arritur një marrëveshje me klubin e West Hamit, për të luajtur deri në fund të sezonit, ndërsa nesër paradite pritet të

UEFA e pezullon për 8 muaj, Marseja prish kontratën me Evra-në
  • 2017-11-11

UEFA e pezullon për 8 muaj, Marseja prish kontratën me Evra-në

Një shkelm në fytyrën e një tifozi duket si i ka kushtuar shtrenjtë mbrojtësit francez të Marsejës, Patrice Evra. Incidenti i ndodhur në Portugali, në prag të sfidës mes Guimaresit dhe Marsejës, ku Evra goditi me shkelm në fytyrë një tifoz francez, u mor në shqyrtim nga institucioni

Karate në futboll, lojtari shkelmon tifozin
  • 2017-11-03

Karate në futboll, lojtari shkelmon tifozin

Ish-futbollisti i Manchester United, Patrice Evra është përfshirë në një përplasje me tifozët para një ndeshje europiane. Në disa pamje tronditëse, lojtarët e Marseille duket se janë zënë me tifozët e tyre para një ndeshje me Vitoria Guimaraes në Portugali. Duket se si lojtari godi