Rezultate te kerkimit per termin: +Evropes +Atletico +Madridin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] evropes / docs[0] 5680 / hits[0] 8158 / keyword[1] atletico / docs[1] 2913 / hits[1] 4591 / keyword[2] madridin / docs[2] 1707 / hits[2] 1899 /
Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
  • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete