Rezultate te kerkimit per termin: +Exit +Pollin

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] exit / docs[0] 785 / hits[0] 1577 / keyword[1] pollin / docs[1] 37 / hits[1] 47 /
Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet
  • 2017-06-25

Televizioni Ora News transmetim maratonë për zgjedhjet

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë
  • 2017-06-24

Televizioni Ora News, nesër një transmetim maratonë

Një transmetim maratonë në televizonin Ora News për procesin zgjedhor të 25 qershorit. 250 gazetarë dhe operatorë në terren do të sjellin për shikuesit çdo detaj të zgjedhjeve. Ndërkohë 350 të dërguar për Exit Pollin, e mundësuar nga IPR marketing dhe Universiteti i Tiranës do të

Exit-Poll-i paraprak-Rezultatet për Tiranën, Shkodrën dhe Durrësin
  • 2015-06-22

Exit-Poll-i paraprak-Rezultatet për Tiranën, Shkodrën dhe Durrësin

TIRANË, 21 qershor/ATSH/.- IPR Marketing &Ora News publikuan exit pollin e parë mbi rezultatet paraprake të zgjedhjeve vendore në qarqet Tiranë, Shkodër dhe Durrës. Sipas organizatorëve, rezultatet e sondazhit i referohen procesit të votimit deri në ora 15:00-16:00. Shifrat e publikuar

No Pic available
  • 2015-06-04

IPR Marketing e saktë dhe në parashikimin e rezultatit të zgjedhjeve në Itali

Kompania e mirenjohur e sondazheve dhe kërkimeve, IPR Marketing pas suksesit në zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2013 në Shqipëri në vitin 2013, rikonfirmohet me saktësinë e saj, kësaj here në Itali. Kompania e drejtuar nga Doktor Antonio Notto ka qenë e saktë në parashikimet e saj p

No Pic available
  • 2013-06-25

Zgjedhjet parlamentare 2013, exit poll-i i Ora News dhe IPR Marketing projektoi rezultatin

Në kohën ku e gjithë vëmendja e shqiptarëve është e përqëndruar se kush do ti fitojë zgjedhjet e përgjithshme parlamentare ashtu si edhe kishte premtuar televizioni Ora News në ditën ku shqiptaret shprehën vullnetin e tyre se kush do ti qeverisë në 4 vitet e ardhshme erdhi me me exit

Anzanlone ResearchCivitas Albania PD 42 PS 40 ne rang kombetar
  • 2013-06-24

Anzanlone ResearchCivitas Albania PD 42 PS 40 ne rang kombetar

Pas përfundimit të orarit zyrtar të votimit Civitas Albania shpalli exit pollin mbi zgjedhjet parlamentare të 23 qershorit. Fituese në këto zgjedhje sipas sondazhit të kësaj kompanie është Partia Demokratike me 42%, përkundrejt 40 % të Part