Rezultate te kerkimit per termin: +Ezequiel

Total: 201
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.263Z

Një skandal hard i Ezequiel Lavezzi-it (FOTO)

Sulmuesi argjentinas i PSG, Ezequiel Lavezzi është bërë personazh i një skandali. Fotot e tij teksa bënte seks me të fejuarën Yanina Screpante kanë përfunduar në internet. Bëhet fjalë për skena hard, ku Lavezzi është i veshur si polic dhe bën lojëra me të fejuarën e tij. Në n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.431Z

Ezequiel Lavezzi tek PSG

Paris Saint Germain më në fund ka arritur të blejë një sulmues të nivelit të lartë. Ezequiel Lavezzi do të jetë lojtari i ri i klubit francez me pronarë të pasur nga Katari. Futbollisti argjentinas është larguar nga Napol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.183Z

Ezequiel Garay kalon në Bayern

Argjentinasi i skuadrës portugeze Benfica , Ezequiel Garay me siguri do të ndërrojë mjedis dhe atë për të ju bashkëngjitur rradhëve të kampionit të Gjermanisë, Bayern Munchen. Sipas të përditshmes italiane 'La Gazzetta' thuhet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.644Z

Ezequiel Garay transferohet te Manchester United

Manchester United dje perfundoi sezonin me fitore por eshte verejtur pika me e dobet e skuadres reparti i mbrojtjesbr br Djajte e Kuq synim kane qe ne kete afat kalimtar veror te transferojne disa mbrojtes ku ne mesin e tyre eshte edhe Ezequiel Garay i Zenititbr br Garay ishte transferuar nga Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.397Z

Chelsea kerkon Ezequiel Lavezzi-n

Duket se goli që argjentinasi i shënoi në cerek-finalet e Ligës së Kampionëve i ka bërë anglezët e Chelesa-t të mëndojn seriozisht blerjen e tij. Lavezzi kontrolloi një top të kthyer nga mbrojtja kundërshtare dhe më pas shkarkoj të majtën e tij pas krahëve te portierit Cech duke i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.153Z

Jose Mourinho kërkon ti rrëmbejë Ezequiel Lavezzin PSG-it

Jose Mourinho provon të përforcojë skuadrën e Chelsea-t për të tentuar fitimin e Premier League-s sezonin ardhshëm. Skuadra që portugezi mori në dorëzim sezonin e kaluar ishte pak a shumë e njëjta skuadër që Benitez udhëhoqi drejt fitimit të Europa League-s ndërsa këtë sezon tekni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.028Z

Lavezzi nuk tradhton Napolin

Menaxheri i Ezequiel Lavezzit ka siguruar tifozët e Napolit se sulmuesi argjentinas nuk do të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni. Së fundmi, Lavezzi është përmendur si objektiv i Manchester Cityt dhe Zenit St Petersburgut por Alejandro Mazzoni ka theksuar se klienti i tij nuk do ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama