Rezultate te kerkimit per termin: +FACEBOOKUT

Meta: total 223 / total_found 223 / time 0.000 / keyword[0] facebookut / docs[0] 223 / hits[0] 267 /
No Pic available
  • 2016-10-03

FOTOT/ Pamjet e rralla: Hyni brenda Facebook

Themeluesi i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, ka paraqitur pamjet e rralla të brendësisë së njërës nga fermat e fshehta të serverëve të Facebookut. Zuckerberg ka thënë se do të zbulojë më shumë fotografi nga objektet e Facebookut në mbarë botën, transmeton

No Pic available
  • 2016-10-02

Avokatët: FB spiun i tradhëtive dhe shkak i grindjes së adoleshentëve

Rritja e numrit të përdoruesve të rrjeteve sociale përveç favorëve që sjellin në lidhjen mes të njohurish, po bëhet shkak që shumë prej çifteve të ndahen pas dyshimeve të lindura nga komunikimet virtuale. Avokatët thone se një problem jo pak i vogël këto komunikime po shfaqin edhe

FOTOGRAFITË ME VIP-at, SI KOMPLEKS INFERIORITETI
  • 2016-08-07

FOTOGRAFITË ME VIP-at, SI KOMPLEKS INFERIORITETI

Ndue Dedaj Është gjetur mjeti ideal për vetë-të-pëlqyerit, shumëfishimi i vetvetes me të gjitha mënyrat, veçmas me anë të fotografisë. Aty njeriu i dhënë dukshëm pas vetes paraqitet i kuruar nga pamja, si mendimtar edhe pa qenë i tillë, bile dhe si poet ani se thur bejte. Shkurt, k

Ironia, deputeti Gjovalin Kadeli del në mbrojtje të Kaubosjit
  • 2016-08-06

Ironia, deputeti Gjovalin Kadeli del në mbrojtje të Kaubosjit

Bledar HOTI Deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli, ka reaguar ps akuzave që deputeti i qarkut të Lezhës, Eduart Ndocaj ka bërë ndaj kreut të Kuvendit Ilir Meta se edhe mund ta vrasë. Kadeli, në një status në profilin e tij në facebook, shkruan me ironi se ministri i Brendshëm Tahiri dhe kr

No Pic available
  • 2016-08-06

Deputeti i LSI mbron kaubojsin: Tahiri e Llalla të hetojnë Metën

LSI ka ironizuar deputetin e qarkut të Lezhës Eduart Ndocaj, pasi Kaubojsi deklaronte se kreu i Kuvendit Ilir Meta edhe  mund edhe ta vrasë. Deputeti Gjovalin Kadeli ai i cili shkruan me ironi se ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe kryeprokurori Adriatik Llalla duhet të nisin hetimet për k

Kaubojsi flet për kërcënim me vdekje, Kadeli e ironizon: Do bëhesh ministër i Jashtëm!
  • 2016-08-06

Kaubojsi flet për kërcënim me vdekje, Kadeli e ironizon: Do bëhesh ministër i Jashtëm!

Pas deklaratave të deputetit socialist Eduart Ndocaj, i njohur si Kaubojsi, se Ilir Meta e ka kërcënuar me jetë, vjen një reagim prej deputetit të LSI-së, Gjovalin Kadeli. Dukshëm reagimi i tij, i shpërndarë për mediat edhe nga LSI, përmban plot ironi për Kaubojsin dhe indirekt për

Deputeti i LSI reagon me ironi Llalla dhe Tahiri te hetojne kercenimin e Metes ndaj Ndocaj
  • 2016-08-06

Deputeti i LSI reagon me ironi Llalla dhe Tahiri te hetojne kercenimin e Metes ndaj Ndocaj

Transmetuar me 06082016 - 1226 Tirane 6 gusht 2016 NOAal- Deputeti i Levizjes Socialiste per Integrim Gjovalin Kadeli ka reaguar pas akuzave qe deputeti i qarkut te Lezhes Eduart Ndocaj i cili ka thene se kreu i Kuvendit Ilir Meta edhe mund ta vrase por se