Rezultate te kerkimit per termin: +FFlamurtari

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] fflamurtari / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Shkelqim Muca prezantohet te Fflamurtari
  • 2011-12-08

Shkelqim Muca prezantohet te Fflamurtari

Shkëlqim Muça nis menjëherë punën te Flamurtari. Pas akordit të arritur në mbrëmjen e së martës, trajneri është prezantuar përpara skuadrës dhe mediave, ndërsa është shfaqur i përmbajtur, duke mos përcak