Rezultate te kerkimit per termin: +Fabiano

Total: 298
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.729Z

Fabiano rrezikon sezonin

Sulmuesi i Sevillas, Luis Fabiano ka pësuar lëndim në nyjën e këmbës të dielën dhe rrezikon të mungojë në pjesën e mbetur të sezonit në La Liga. Fabiano dëmtoi nyjën e këmbës së majtë në minutën e 38-të të fitores 3-1 ndaj Atletico Madridit. Sulmuesi brazilian, i cili ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.787Z

Fabiano mirëpret Milanin

Sulmuesi brazilian, Luis Fabiano ka ritheksuar dëshirën e tij të luajë së bashku me bashkëkombësit e tij Ronaldinho dhe Pato në Milan. 27 vjeçari i Sevillas spekulohej me transferim në San Siro gjatë verës së vitit të kaluar, por klubi italian e vlerësoi të shtrenjtë. I intervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.839Z

Fabiano paralajmëron largim

Luis Fabiano ka pranuar se mund të largohet nga Sevilla, por jo para fillimit të Kampionatit botëror në Afrikën e Jugut. Ylli brazilian kërkohej nga Milani në fillim të këtij sezoni, mirëpo Rossonerët nuk plotësuan kërkesën e klubit spanjoll. Tani, gjigantët e Premierligës, Manch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.727Z

Fabiano pret largim

Sulmuesi i Sevillas, Luis Fabiano ka pranuar se pritet të largohet nga klubi gjatë verës. E ardhmja e brazilianit ka qenë në qendër të spekulimeve në kohën e fundit, pas interesimit të vazhdueshëm nga disa klube të Premierligës. Me vetëm një vit të mbetur në kontratën e tij aktuale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.383Z

Fabiano mendon për mundësi tjera

Sulmuesi i Sevillas, Luis Fabiano, ka dhënë indikacione të fuqishme se ky do të jetë sezoni i tij i fundit në klubin spanjoll. Fabiano iu bashkua Sevillas nga Sao Paolo, më 2005, dhe është njëri prej futbollistëve kryesorë në ekip. Gjatë verës, ai kërkohej nga klube të mëdha ev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.974Z

Fabiano i pasigurt ne Seville

Nga Express me 12 dhjetor 2010 ne ora 1728 Luis Fabiano eshte i pasigurt rreth te ardhmes se tij ne Seville. 30-vjecari i cili aktualisht eshte jashte fushes per shkak te nje lendimi ka theksuar se aktualisht eshte duke menduar vetem per riaftesim duke lene te hapur mundesine e largimit nga klubi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.403Z

Fabiano mirëpret Man Utd-in

Sulmuesi i Sevillës, Luis Fabiano ka theksuar se do të ishte i interesuar në transferim te Manchester Unitedi gjatë afatit kalimtar të verës. 29-vjeçari ka kontratë me Sevillën deri në fund të sezonit të ardhshëm, ndërsa Djajtë e Kuq besohet se janë të interesuar në transferimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama