Rezultate te kerkimit per termin: +Facebook +Arditi

Meta: total 68 / total_found 68 / time 0.001 / keyword[0] facebook / docs[0] 121332 / hits[0] 140889 / keyword[1] arditi / docs[1] 395 / hits[1] 900 /
No Pic available
  • 2017-10-08

Zbulohen prezantuesit e Këngës Magjike

Pas largimit nga Portokallia, dy aktorët e humorit Erjon Isai dhe Bes Kallaku që kanë pothuajse 10 vite bashkë në skenë, janë bashkuar përsëri. Por kësaj rradhe në një tjetër skenë, atë të Këngës Magjike 2017. Lajmi është konfirmuar sot (8 tetor) nga vetë moderatori Ardit Gjebre

No Pic available
  • 2017-07-26

Historia e Arditit, në fushatën sensibilizuese për talasemikët

Kompania Yldon Media Group është solidarizuar me nismën e Kryqit të kuq shqiptar për dhurimin e gjakut për fëmijët e prekur me talasemi në qytetin e Lushnjës. Por personazhi i historisë sonë,  sot është Ardit Shani, i cili sensibilizoi personazhet e njohur në media për të ndihm

Ronela Hajati: O dal si e vdekur, o vdes me të vërtetë
  • 2017-06-07

Ronela Hajati: O dal si e vdekur, o vdes me të vërtetë

Këngëtarja Ronela Hajati ka qenë e ftuar në një intervistë në InTV ku ka treguar një eksperiencë të cmendur nga festivali i Këngës Magjike. Ajo tregoi se kishte zgjedhur që të dilte me arkivol në skenë, por e kishte patur të pamundur prej ndërhyrjes së babait. Këtë moment e kam

BOOM:  Arditi vuan nga talasemia, në Lushnjë mungon gjaku!
  • 2017-03-29

BOOM: Arditi vuan nga talasemia, në Lushnjë mungon gjaku!

Emisioni investigativ “BOOM” në RTV Ora News,udhëtoi drejt Lushnjes për të trajtuar problematikën që ka banka e gjakut e këtij qyteti për të furnizuar me gjak të sëmurët me talasemi. Ardit Shani është një djalë i ri i cili vuan nga talasemia dhe shpesh i duhet të riktheh

No Pic available
  • 2017-02-17

Bashkëshortja e Gjin Gjonit për raportin me Berishën, vilën e anuluar, konfliktin me gjermanin e Merkel dhe orën Rolex

Mira Kazhani: Ka një pike të nxehtë që ka të bëjë me momentin e parë kur Gjin Gjoni është sulmuar nga kryeministri Rama, nuk do duhej të thoja sulmuar, u lakua si emër, në programin 300-ditësh të qeverisë. Kjo sepse pati zëra se nëpër disa kancelari diplomatike qarkulloi një info

Tregtia me armë në Lushnje, 60 mijë lekë një pistoletë, 2 të arrestuar
  • 2017-01-30

Tregtia me armë në Lushnje, 60 mijë lekë një pistoletë, 2 të arrestuar

Dy të rinjë janë arrestuar nga policia e Lushnjes me akuzën e trafikut të armëve dhe muncioneve. Në kuadër të operacionit të koduar Transportuesi policia arrestoi Ardit Bino dhe Alvaro Oruci pasi të dy po kryenin shitjen e një armë pistolte TT. Çmimi i armës varionte nga 50 deri në 6

Protesta e të rinjve të PD zhvendoset para kryeministrisë
  • 2016-12-08

Protesta e të rinjve të PD zhvendoset para kryeministrisë

Të rinjtë e Forumit Rinor Demokratik protestuan para ministrisë së Shëndetësisë, ministrisë së Arsimit dhe asaj të Brendshme si dhe para bashkisë së Tiranës. Ata kërkuan dorëheqjen e ministrave, Ilir Beqaj, Lindita Nikolla dhe Saimir Tahiri duke i akuzuar për korrupsion. Më pas mars