Rezultate te kerkimit per termin: +Facebook +Rama

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.284Z

Rama live në Facebook

Ashtu siç e kishte paralajmëruar kryeministri Edi Rama sot në orën 11:00 do të zhvillojë një konferencë online, ku do ti përgjigjet të gjitha pyetjeve të qytetarëve shqiptarë. Zyra e shtypit të kryeministrisë njofton se konferenca do të jetë live, video dhe audio në Facebook. Kjo k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.720Z

Rama mund Berishën edhe në Facebook

Nëse do të krahasoni ndjekësit e Sali Berishës dhe të Edi Ramës në Facebook, të gjithë do të dilnin në përfundimin se ish-kryeministri ndiqet nga një numër më i madh njerëzish.Por nëse i referohemi faqes SocialBankers që analizon të dhënat për faqet në Facebook, Rama ka më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.235Z

Rama përplaset me PD në Facebook

Menjëherë pas deklaratës së bërë nga deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, se qytetarët kanë mbetur pa shpërblime, ka ardhur edhe reagimi i kryeministrit Edi Rama. Në një postim në rrjetin social "Facebook", Rama ka thënë se Partia Demokratike duhet të lërë fjalët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.081Z

Rama dhe Basha replikojnë në Facebook

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së Lulzim Basha kanë shkëmbyer replika dhe batuta ironike në "Facebook" sa i takon draftit të reformës në drejtësi. "Soli & Loli thonë s'është ky drafti i dakordësuar për Byronë e Hetimit! Po mirë atëherë cili është drafti i dakordësuar? Tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:09.943Z

Berisha-Rama miqte ne facebook

Miqtë në Facebook ndoshta nuk reflektojnë numrin e njerëzve që njeh në jetën e përditshme. Ndryshe ndodh tek personazhet publikë. Numri i personave që pëlqejnë profilin, natyrshëm cilësohet si tregues i mbështetjes apo i impa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.643Z

Rama në Facebook: Të pastrojmë Shqipërinë! 22 Nëntor

Kryeministri Edi Rama, i është  bashkuar nismës së 100 mijë vullnetarëve, Ta Pastrojmë Shqipërinë që festat e Nëntorit ta gjejnë vendin me të pastër! Këtë vendim të tijin Rama e ka bërë publik me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin social Facebook. Të past

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.964Z

Protesta e studentëve, Rama përgjigjet në Facebook!

Teksa studentët vazhdojnë protestën përballë Ministrise së Arsimit, duke bërë thirrje kundër tarifës për kreditë në provimet e mbetura, Kryeministri Rama ka reaguar me një deklaratë për gjithë situatën. Në një përgjigje për komentuesit në “Facebook”, që i kërkojn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama