Rezultate te kerkimit per termin: +Facebook

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.039Z

Facebook prezanton Facebook Questions

Facebook ka paraqitur për përdoruesit e saj një veçori të re që quhet Facebook Questions, e cila në fakt mund të aktivizohet menjëherë duke vizituar pjesën facebook.com/questions. Nga Express më 28 mars 2011 në ora 18:22 Përdoruesit e Facebook të cilët dëshirojnë të bëjnë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.371Z

Çoroditet Facebook

Pas reagimit të ashpër prej përdoruesve, ku facebook për një kohë ishte jashtë sistemit, këta të fundit kanë kërkuar falje. Sipas Facebook ishte vetëm një virus që nuk kishe lejuar shumë njerëz të postojnë. Për një kohë ky rrjet social nuk kishe lejuar postimin sepse sipas tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.929Z

Facebook partneritetme Skype

SHBA- Sipas All Things Digital Facebook dhe Skype jane duke punuar se bashku per te integruar dy sherbimet ne te dyja faqet e tyre. Partneriteti i tyre do te ndryshoje industrine e komunikimit duke pasur parasysh popullaritetin dhe numrin e anetareve te Facebook dhe sherbimin e lire qe ofron Skype.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.601Z

Facebook dhe politika

Portali më i njohur i komunikimit elektronik në botë, Facebook shënoi ditë më parë shtatëvjetorin e krijimit. Përdorimi i tij si mjet politik - për dërgimin e mesazheve politike, thuhet se është rritur brenda viteve edhe në Kosovë. Nga Express më 10 shkurt 2011 në ora 13:30 Njihe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.263Z

Facebook ribashkon njerëzit

Që Facebook afron së bashku njerëzit, i vendos ata në një komunikim me njëri-tjetrin pas shumë viteve shkëputjesh, nuk na e thonë vetëm rrjetet sociale, por e konfirmon mësë miri dhe shkenca. Një studimi i fundit i realizuar në bashkëpunim me Laboratorin e Web Algorithmics në Univers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.517Z

Facebook tejkalon Google

Facebook ka qene site me i vizituar javen e kaluar ne SHBA duke lene ne vend te dyte motorin e kerkimit Google. Kapercimi ne renditje konsiderohet historik per faktin se rrjeti i socializimit ne internet ka qendruar ne krye per nje jave rresht cka nuk kishte ndodhur me pare. Sipas kerkimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.042Z

Rikthehet Facebook-u!

Për rreth 20 minuta, rrjeti më e përhapur social Facebook nuk ka punuar. E njejta gjë ka ndodhur edhe me gmail, derrisa arsyet mbesin ende të paqarta. "Aktualisht ky rrjet nuk po punon, dhe kjo duket të jetë pasojë e punës në këtë rrje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama