Rezultate te kerkimit per termin: +Faceboook

Meta: total 36 / total_found 36 / time 0.000 / keyword[0] faceboook / docs[0] 36 / hits[0] 37 /
No Pic available
  • 2017-03-25

Deputeti socialist lë mandatin, mesazhi i tij për zgjedhësit

Një lajm surprizë vjen nga grupi parlamentar i Partisë Socialiste. Deputeti i Fierit, Ervin Koçi ka dhënë dorëheqjen nga mandati i tij. Ai i paraqiti dorëheqjen Kryetarit të Kuvendit dhe Kryetarit të Grupit Parlamentar të PS. Ai në një status në faceboook njofton se do tërhiqet nga t

Sfida Juve-Barça, Edi Rama u përgjigjet ngacmimeve të tifozëve në Faceboook
  • 2017-03-18

Sfida Juve-Barça, Edi Rama u përgjigjet ngacmimeve të tifozëve në Faceboook

Shorti i Champions League është komentuar gjerë e gjatë ditën e djeshme në rubrikat sportive, pasi dhuroi dy sfida spektakolare si Bajern-Real Madrid dhe Juventus-Barcelona. Por debati ka zbritur edhe në “fushën” e kryeministrit Edi Rama. Në rrjetin social Facebook, Rama sjell d

Rama Nje mbremje zemrash kuqezi per dy skuadrat
  • 2016-10-07

Rama Nje mbremje zemrash kuqezi per dy skuadrat

Kryeministri i Shqiperise Edi Rama edhe pse mjaft i zene em axhenden politike ka gjetur pak kohe ku me ane te nje postimi ne faceboook i ka uruar mireseardhje perfaqesues se Kosoves ne Shkoder ndersa rruge te mbare Shqiperise ne  Lihtenshteinbr br Miresevjen Kosova sonte ne Shkoder Rruga e mbar

Basha: Rama do të kapë politikisht kontrollin e gjyqtarëve
  • 2016-06-13

Basha: Rama do të kapë politikisht kontrollin e gjyqtarëve

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha se opozita ka insistuar vazhdimisht për përfshirjen e Komisionit të Venecias në proces dhe se kryeministri Rama kërkon të ketë nën kontroll politik procesin e kontrollit dhe vlerësimit të gjyqtarëve. Gjatë konferencës së tij përballë media

Tahiri i pergjigjet Nokes Fronti i se keqes ka shkuar pertej opozites
  • 2016-05-15

Tahiri i pergjigjet Nokes Fronti i se keqes ka shkuar pertej opozites

Transmetuar me 15052016 - 1414 Saimir Tahiri Flamur Noka foto arkiv Tirane 15 maj 2016 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri i eshte pergjigjur deklaratave te opozites e cila e akuzoi sot se po perdor pajisje pergjimi te paligjshm

Shpërthen Lolita: Erjoni dasëm në Kala, Tahiri shetit gruan me jaht
  • 2016-05-13

Shpërthen Lolita: Erjoni dasëm në Kala, Tahiri shetit gruan me jaht

Faqja e njohur ne Faceboook, Lolita, duke marrë shkas nga raportimi i mediave gjermane për luksin e Mimi Kodhelit atje, ka bërë një përmbledhje me stilin e saj për disa socialistë të mazhorancës. "Mua me vjen shume inat se keta rilindasit nuk i mbajne premtimet. Tha Eduart Shalesi: "Ne do

Ema Andrea i përgjigjet Shkëlzen Berishës, me pak fjalë: Unë jam djersa ime
  • 2016-04-26

Ema Andrea i përgjigjet Shkëlzen Berishës, me pak fjalë: Unë jam djersa ime

Transmetuar më 26.04.2016 - 11:12 Prej pak ditësh mes djalit të ish- Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha dhe aktores Ema Andrea, vijojnë qëndrime kundërshtuese dhe thumbuese. Gjithçka për shkak të një postimi t