Rezultate te kerkimit per termin: +Fadil +Abdurrahmanin

Total: 2
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Nafta virxhin Gjykata e Apelit rishqyrton masen per te arrestuarit

Gjykata e Apelit ka lene ne fuqi vendimin e Gjykates se Tiranes per disa nga te akuzuarit per afera me naften virxhin. Apeli vendosi te lere ne burg pa afat sic kishte vendosur dhe Gjykata e Tiranes per shtetasit Flamur Merkaj Reshat Aleksin dhe Fadil Abdurrahmanin. Gjykata e Apelit po rivlereson m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.623Z

"Detyrim paraqitje" për 6 shoferët e naftës “Virgin”

Gjykata Penale e Tiranës ka liruar shoferët e arrestuar pas skandalit që shpërtheu me naftën "Virgin", pak kohë më parë. Gjykata ka dhënë masën detyrim paraqitjeje për Vladimir Kotecin, Reshat Aleksin, Flamur Merkajn, Genci Prem&c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.217Z

Nafta Virgin burg pa afat per te arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për të arrestuarit e përfshirë në kontrabandën e naftës “Virgin”. Gjykata ka dhënë masën “Burg pa afat” për doganierin Edmond Ferraj, p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.851Z

Nafta “virgin” apeli lë në burg Flamur Merkajn

Gjykata e Apelit ka lënë në burg asistentin e firmës “Fisheku” Flamur Merkajn i cili akuzohet si pjesëmarrës në kontrabandën e naftës “virgin”.   Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.853Z

Virgin, Apeli: Detyrim paraqitje biznesmenëve

TIRANË- Gjykata e Apelit bën  rivlerësimin e masës së sigurisë për 7 nga të arrestuarit për kontrabandën e naftës Virgin, duke lene te lire binzesmenet, Bajram Fisheku dhe Martin Fisheku. Në senacën e sotme, 7 nga 12 të ndaluarit jane paraqitur para trupit gjykues, pasi kanë apeluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.852Z

Virgin, Apeli rivlerëson masat për 7 të arrestuar

TIRANË- Gjykata e Apelit bën  rivlerësimin e masës së sigurisë për 7 nga të arrestuarit për kontrabandën e naftës Virgin. Në senacën e sotme, 7 nga 12 të ndaluarit jane paraqitur para trupit gjykues, pasi kanë apeluar masën e sigurisë caktuar nga Gjykata e Tiranës, arrest me burg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.860Z

Skandali Virgin Apeli liron dy nga te arrestuarit

Dje apeli vleresoi masen per 7 te arrestuarit ndersa per pese te tjeret masa jepet te marten TIRANE- Gjykata e Apelit vleresoi dje masat e siguse per 7 prej 12 te arrestuarve te akuzuar si te perfshire ne skandalin e kontrabandimi te naftes Virgin duke vendosur lirimin e dy biznesmeneve. Gjykata

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama