Rezultate te kerkimit per termin: +Faik +Cinajn

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] faik / docs[0] 3550 / hits[0] 5636 / keyword[1] cinajn / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
No Pic available
  • 2009-12-06

Varja e Havzi Nelës, PD zbardh vendimin dhe firmën e Kristaq Ramës

Bumçi publikon dokumentin e Ministrisë së Brendshme dhe emrat e firmëtarëve të vdekjes së poetit Havzi Nela Përmes vargjeve foli për të drejtat e njeriut, por kuçedra e kuqe e vari në litar. Mes firmëtarëve të vdekjes së poetit disident Havzi Nela, figuron edhe emri i të atit të