Rezultate te kerkimit per termin: +Faik +Myrtos

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.742Z

Rama ngushëllime në familjen e Faik Myrtos

Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka vizituar sot familjen e Faik Myrtos në Fier, demonstruesit të vrarë më 21 janar.   Gjatë vizitës në familjen Myrto, kreu i PS-së Rama i ka shprehur ngushëllimet për humbjen e familjarit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.094Z

Vetëvritet djali i Faik Myrtos, demonstruesit të vrarë më 21 janar

Djali i Faik Myrtos, i cili u vra gjatë demonstratës së 21 janarit, është gjetur i vdekur. 22-vjeçari Bardhosh Myrtaj është gjetur pa jetë pranë banesën së tij në fshatin Kreshpan të Fierit, me një plumb në kokë. Familjarë të tij thanë se 22-vjeçari është vetëvrarë. Sipas ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.093Z

Fier, vetëvritet djali i Faik Myrtos, shkak depresioni

Gjendet i vdekur djali i Faik Myrtos, protestuesit të vrarë në demonstratën e 21 janarit. 22-vjeçari Bardhosh Myrtaj është gjetur i vrarë pranë banesën së tij në fshatin Kreshpan të komunës Cakran të Fierit. Sipas familj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.742Z

Rama ne familjen e Myrtajt Do te jem prane jush per tju ndihmuar

Kreu i PS-se Edi Rama i shoqeruar nga bashkeshortja dhe nena e tij ka bere sot nje vizite ngushellimi ne familjen e Faik Myrtos demonstruesit nga Fieri i vrare me 21 janar. Pasi i ka shprehur familjes Myrto ngushellimet per humbjen e njeriut te dashur Rama ka shtuar se Prokuroria e ka vullnetin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.430Z

“21 janari”, prokuroria çon katër predha për ekzaminim në SHBA

21/07/2011  Tri vrasje ende pa autor, akuza mban shpresë tek Amerika për ekspertimin e predhave TIRANE-Rreth katër predha 9 mm, mes tyre dhe ato që u morën jetën dy demonstruesve të 21 janarit, Aleks Nikaj dhe Faik Myrtos, kanë udhëtuar këtë javë në drejtim të SHBA-ve, ku do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.807Z

Ekspertiza e 2 predhave,pritet eksperti nga FBI

07/06/2011  Nuk besohen specialistët e laboratorit TIRANE-Në pamundësi për të hedhur dritë mbi predhat e dëmtuara që mendohet se i kanë marrë jetën demonstruesve Aleks Nikaj dhe Faik Myrtos, në shërbim të Prokurorisë së Tiranës pritet të vihet një ekspert amerikan i FBI-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.780Z

Fëmijët jetimë që harroi Lulzim Basha

Lulzim Basha ka shfrytëzuar festën e Bajramit, për të kryer vizitë në fshatin SOS tek fëmijët jetimë. Në një njoftim të shkurtër, thuhet se Basha u ka shpërndarë disa dhurata fëmijëve dhe ka thënë se sot është dita kur e gjithë shoqëria duhet të tregojë vëmendje, mbështetj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama