Rezultate te kerkimit per termin: +Faikun

Total: 81
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.503Z

Publikohet letra kërcënuese ndaj Renato Myrtajt, ja çfarë shkruhet në të

  Para dy ditësh, Renato Myrtaj, djali i Faik Myrtajt që u vra në protestën e 21 janarit, bëri me dije se i ka ardhur një letër ku e kërcënonin me jetë. Në një deklaratë për mediat, Renato Myrtaj është shprehur se dyshon që letrën kërcënuese ia kanë dërguar ato të cilët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.852Z

Na kërcënojnë të mos flasim Im bir nuk vrau veten

Nga Fieri, Lindita Çela Shtëpinë e Faik Myrtajt e kanë mbuluar ferrat. Një tufë telash me gjëmba pengojnë rrugën për në banesën që ka nisur të rrënohet. Shumica e banorëve të fshatit Kreshpan nuk dinë ku kanë shkuar. Të vetmit që kanë  mbetur në fshat janë Faiku i vrarë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.857Z

Deshmi e rend e gruas Faik Myrtaj: Djali nuk u vetvra, na kercenojne te mbyllim gojen

Share Nga Fieri, Lindita Çela Shtëpinë e Faik Myrtajt e kanë mbuluar ferrat. Një tufë telash me gjëmba pengojnë rrugën për në banesën që ka nisur të rrënohet. Shumica e banorëve të fshatit Kreshpan nuk dinë ku kanë shkuar. Të vetmit që kanë  mbetur në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.160Z

Deshmia tronditëse e gruas së Faik Myrtaj: Djali nuk u vetëvra, na kërcënojnë të mbyllim gojën

Share Shtëpinë e Faik Myrtajt e kanë mbuluar ferrat. Një tufë telash me gjëmba pengojnë rrugën për në banesën që ka nisur të rrënohet. Shumica e banorëve të fshatit Kreshpan nuk dinë ku kanë shkuar. Të vetmit që kanë  mbetur në fshat janë Faiku i vrar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.047Z

Aleksi dhe 21 janari

PREÇ ZOGAJ “Aleks është një emër i përhapur në Shqipëri. Ka shumë Aleksë. Por që prej një viti ka vetën një Aleks që u shkon ndër mend të gjithëve kur e dëgjojnë këtë emër. Aleks Nika, 36-vjeçari nga Lezha. Është ai që u godit me plumb në kokë në demonstratën e 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.828Z

62-vjecarja Burrin e kisha paralajmeruar

p styletext-align justifyElbasan - Fatmira Poka ka deklaruar se bashkeshortin e saj Faik Poka e ka vrare per shkak se e tradhtonte me fqinjen Burrin e vrava se me tradhtonte me fqinjen Faikut i kisha thene se nuk do ta falja kurre nese nuk do te hiqte dore njehere e pergjithmone nga aventurat e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.710Z

Tahiri sulmon Bashën dhe Mediun: Duhet të ishin para drejtësisë

Ish-Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, në fjalimin e tij në Kuvend nuk ka kursyer akuzat ndaj sistemit të drejtësisë dhe politikës së përbaltjes. Tahiri u shpreh se Fatmir Mediu dhe Lulzim Basha duhet të ishin para drejtësisë dhe jo në ulëset e Kuvendit. Tahiri: Çdo ditë, çdo të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama