Rezultate te kerkimit per termin: +Fajin

Total: 8214
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.355Z

"Nuk na e kanë fajin ata që qeverisën, e kemi fajin vetë"

  Për mua, Saliu është thjesht një delirant që kujton se po bën mirë. Kaq. Edhe askush nga ne të rinjtë shqiptarë në emigrim të mos na bëjë tashti viktimën duke ia hedhë fajin turqve, se kanë kalu shekuj qëkur nuk i kemi më majë qafës. Çfarë kemi bërë ne gjatë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.541Z

Cech pranon fajin

Petr Cech ka pranuar se zhgënjeu Chelsean me gabimin e tij në barazimin 1-1 në Wigan të shtunën. Portieri çek gaboi pas një topi të Hugo Rodallegas dhe i mundësoi Jordi Gomezit të realizojë për vendasit që siguruan barazimin. Cech ka pranuar fajin. “Në momentin e goditjes, nuk e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.247Z

Neuer merr fajin

Nga Express më 08 gusht 2011 në ora 17:45 Portieri i Bayern Munichut, Manuel Neuer ka pranuar fajin për humbjen nga Borussia Moenchengladbach, pasi një gabim i tij i kushtoi skuadrës me disfatë 1-0. Reprezentuesi gjerman bëri paraqitjen e tij të parë në ligë për gjigantin bavarez, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.873Z

Malaj:Qeveria te pranoje fajin

Socialistet i bejne thirrje qeverise te pranoje fajin dhe te ndryshoje kurs ne marredheniet me institucionet nderkombetare.Duke marre shkas nga deklarata e nje dite me pare e ministrit Bode,Arben Malaj kerkoi nga qeveria te mos beje te njejtin gabim si ne 1996.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.034Z

VIDEO/ Nuk ta ka fajin televizori për humbjen

Një tifoz i Brazilit vendosi që të nxjerrë dufin pas humbjes së Brazilit me Gjermaninë, duke thyer televizorin e tij me ekran të sheshtë. Është e qartë se ai nuk ia ka fajin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.172Z

PS: Fajin se ka Ina, por Saliu

TIRANË- I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i PS-së, lidhur me deklaratën e deputetes demokrate, Mesila Doda. “Si mundet burri i një gruaje dhe babai i një vajze, fatkeqësisht Kryeministër i këtij vendi, në mes të Europës, të organizojë një fushatë të përditshme lincimi publik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.527Z

Berisha: Për Ramën fajin e kanë mediat

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi ne rrjetin social Facebook akuzoi pasardhësin e tij Edi Rama se po sulmon themelet e demokracisë, fjalën e lirë. Në postimin e tij, Berisha thotë se për Ramën fajin e kanë mediat. Mediat ishin fajtore për informacionin me të cilin faktoni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama