Rezultate te kerkimit per termin: +Fajtorja

Meta: total 81 / total_found 81 / time 0.000 / keyword[0] fajtorja / docs[0] 81 / hits[0] 83 /
Dashamir Shehi: Periudha e Berishës ka marrë fund, Basha të jetë më i vendosur. PD, jo e hapur vetëm me drejtorë e punonjës bashkie
  • 2017-01-08

Dashamir Shehi: Periudha e Berishës ka marrë fund, Basha të jetë më i vendosur. PD, jo e hapur vetëm me drejtorë e punonjës bashkie

Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, fajëson dy partitë e mëdha për shtyrjen e reformës zgjedhore. Shehi thotë se PD dhe PS duhet të kishin avancuar me ndryshimin e ligjit zgjedhor. Sipas Shehit, në këtë situatë politike që nuk jep garanci për mbajtjen e zgj

No Pic available
  • 2016-10-27

Rrëfehet Artur Zheji: Përse i thashë Ramës mos u marto me Matildën!

Rikthimi i Matildës. Përse i thashë Ramës: Mos u marto me Matin! Nga Artur Zheji Matilda ka qenë një natyrë pasionante dhe një rebele me plot të papritura. Në periudhën e shkuar të rinisë së hershme, ajo kishte të gjitha atributet e një Ylli me një shkëlqim të fortë, mrekullues d

Rikthimi i Matildes Perse i thashe Rames Mos u marto me Matin
  • 2016-10-26

Rikthimi i Matildes Perse i thashe Rames Mos u marto me Matin

Transmetuar me 26102016 - 0612 Nga Artur Zhejibr br Matilda ka qene nje natyre pasionante dhe nje rrebele me plot te papritura Ne periudhen e shkuar te rinise se hershme ajo kishte te gjitha atributet e nje Ylli me nje shkelqim te forte mrekullues dhe me

Blendi Fevziu merr në mbrojtje ish-vartësen e Argitës: Nuk e ka fajin ajo për rrahjen e biznesmenit libanez
  • 2016-10-01

Blendi Fevziu merr në mbrojtje ish-vartësen e Argitës: Nuk e ka fajin ajo për rrahjen e biznesmenit libanez

Blendi Fevziu ka bërë një shkrim për dhunimin e biznesmenit libanezo-amerikan, Faad Mitri. Ai ka marrë në mbrojtje gjyqtaren Joana Qeleshi, duke thënë se nuk është ajo fajtorja për rrahjen e tij. Në vend që rasti në fjalë të analizohej me thellësi dhe të nxirrte gjithë kalbësi

No Pic available
  • 2016-06-26

Millosheviçi do destabilizonte Shqipërinë, ja biseda sekrete me të

Presidenti i fundit i Jugosllavisë, Stjepan Mesiç, në një intervistë për gazetën Standard të Austrisë, rrëfen se si nisën luftërat në Jugosllavi. Ai thotë se bota nuk e mori seriozisht projektin e Sllobodan Millosheviçit, shkruan Mapo. Mesiç, që ishte president nga qershori deri në

Millosheviçi do destabilizonte Shqipërinë! Ja biseda sekrete me të
  • 2016-06-25

Millosheviçi do destabilizonte Shqipërinë! Ja biseda sekrete me të

Presidenti i fundit i Jugosllavisë, Stjepan Mesiç, në një intervistë për gazetën Standard të Austrisë, rrëfen se si nisën luftërat në Jugosllavi. Ai thotë se bota nuk e mori seriozisht projektin e Sllobodan Millosheviçit. Mesiç, që ishte president nga qershori deri në dhjetor t

Edhe Arilena nuk përmbahet, ekspozon gjoksin (Foto)
  • 2016-01-01

Edhe Arilena nuk përmbahet, ekspozon gjoksin (Foto)

Këngëtarja e dalë nga talent show "X Factor" me pjesëmarrjen e fundit si kërcimtare në "Dance With Me", krahas armës-zërit që ka, duket se deshi të joshë edhe me pjesën e saj sensuale. Fustanet ekstravagantë të