Rezultate te kerkimit per termin: +Falnderimit

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] falnderimit / docs[0] 5 / hits[0] 6 /
No Pic available
  • 2010-08-28

Kur martesa dhe punët e shtëpisë bashkëjetojnë

Rregulli dhe sistemimi n ambientin e prbashkt ndikojn n marrdhnien n ift. Sipas nj studimi, pastrimi prmirson performancn edhe n shtrat Kush e ka thn se ekziston nj lidhje e fort mes punve t shtpis dhe marrdhnieve seksuale t nj ifti? Lidhjen e uditshme mes punve t shtpis dhe seksit n ift e ka verifi

No Pic available
  • 2010-08-06

Festa e pavarësisë, Obama falënderon krerët shqiptarë

Presidenti i Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Barack Obama, ka falnderuar Presidentin e Republiks, Bamir Topi dhe Kryeministrin Sali Berisha pr urimet e drguara prej tyre me rastin e fests s pavarsis s SHBA-s. “Dshiroj t’ju falnderoj pr mesazhin e ngroht dhe urimet e p

No Pic available
  • 2010-05-25

Xhafaj: Të mos bëhen pazare me sakrificën tonë

Drejtuesi nga brenda adrave i grevs s uris, deputeti i PS-s, Fatmir Xhafaj, ka folur me nota mjaft melankolike dje n takimin e falnderimit pr grevistt. Ndr t tjera ai ka folur pr “institucionin e grevs s uris”, duke kuptuar se politika nuk sht vetm art i fjals. Por me

No Pic available
  • 2010-03-25

Mirëdita apo natën e mirë, Kosovë?

Aty pati ndodhur dika? Nse flas me bashkqytetart e mi gjerman, atyre shum dobt u kujtohet Kosova dhe luftimet e konfliktet q na i ngacmonin nervat, derisa m 1999 erdhi marrveshja dhe mandej m 2009 erdhi edhe lshimi n pavarsin parciale. Mirpo, tani e dim t gjith se liria e nj pop

No Pic available
  • 2008-11-01

Arabi i smur

Nj arab t pasur e z nj smundje shum e rrall. T gjith doktort e famshm e vizitojn por nuk arrijn n asnj prfundim. N fund e viziton nj profesor i cili i thot se mund ta shronte me nj ndrhyrje kirurgjikale. Arabi i pasur e pranon kt gjysm i gzuar. Bhen prgatitjet pr operim, salla e operimit, narkoza, i