Rezultate te kerkimit per termin: +Fal

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.429Z

Na falënderon Shaqiri

Mesfushori me origjinë nga Kosova, Xherdan Shaqiri, nëpërmjet faqes së tij zyrtare në facebook, ka falënderuar të gjitha ata që besuan në të dhe në kombëtaren zvicerane. “Achtelfinale!!!!:-) danke für die, die an uns geglaubt hab

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.884Z

Vatikan Papa fal tradhetarin

Burime brenda Vatikanit raportuan se Papa pritet të falë ish-maxhordomin e tij, i dënuar me 18 muaj heqje lirie për vjedhjen e dokumentave sekretë nga Ati i Shenjtë. Paolo Gabriele u shpall fajtor nga një gjykatë brenda Vatikanit dhe duhet të vua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.885Z

Vatikan, Papa fal “tradhëtarin”?

Burime brenda Vatikanit raportuan se Papa pritet të falë ish-maxhordomin e tij, i dënuar me 18 muaj heqje lirie për vjedhjen e dokumentave sekretë nga Ati i Shenjtë. Paolo Gabriele u shpall fajtor nga një gjykatë brenda Vatikanit dhe duhet të vuajë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.845Z

Na falënderon Granit Xhaka

Granit Xhaka është shprehur shumë i lumtur pas golit në minutat shtesë ndaj Kolnit, duke i falënderuar në veçanti tifozët e Borussia Monchengladbachut, pa të cilët thotë që fitorja s’mund të vinte. “Tifozë t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.252Z

Berisha nuk ia fal 21 janarin Ramës?!

Share Kryeministri Berisha ka refuzuar publikisht dje takimin me kreun e opozitës, Edi Rama, për të diskutuar mbi zgjedhjen e presidentit të ri. Tha se marrëveshjet më të mëdha me Ramën, nuk i ka arritur në takime direkte, por me të deleguar. Por, poshtë tavolinave thuhet se Berisha re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.269Z

Mustafi falënderon Mihajlovicin

Mbrojtësi kampion bote me Gjermaninë, Shkodran Mustafi, ka falënderuar ish trajnerin e tij te Sampdoria, Sinisha Mihajlovic. Futbollisti me prejardhje shqiptare, suksesin e tij në karrierë ia dedikon edhe trajnerit serb, që e ndihmoi shumë gjatë kohës sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.540Z

Falënderon Kida

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja Kida dhe reperi BimBimma kanë lansuar klipin me të ri të këngës ‘Murder’ në versionin ‘remake’. Që nga publikimi në kanalin ‘Youtube’ kjo këngë ësht&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama