Rezultate te kerkimit per termin: +Faleminderit +Kapiten

Meta: total 76 / total_found 76 / time 0.000 / keyword[0] faleminderit / docs[0] 8098 / hits[0] 10818 / keyword[1] kapiten / docs[1] 3245 / hits[1] 5005 /
Ministrja Kumbaro, në një rrëfim për jetën, familjen dhe politikën
  • 2017-05-19

Ministrja Kumbaro, në një rrëfim për jetën, familjen dhe politikën

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro Furxhi, ishte e ftuar në emisionin Pasdite në Top Channel, në një bisedë me drejtuesen Jonida Shehu, si ministre e Kulturës, për herë të parë në një rrëfim për familjen, bashkëshortin, fëmijët dhe çmimin e të qenit në politikë. Çfarë ka nd

Misteri/ UFO në malin e Tomorrit, hetimet e Sigurimit të shtetit më 1960
  • 2017-03-12

Misteri/ UFO në malin e Tomorrit, hetimet e Sigurimit të shtetit më 1960

Misteri i rrëzimit të avionit modern MIG Ja ecuria  e udhëtimit të Ben Shehut në romanin e tij Ata nuk duhet ta dijnë përmes labirintheve hetimore të ketij rasti dhe kapsulimit nën siglën Top Sekret nga Sigurimi i Shtetit Shkrimtari i ri Ben Shehu në romanin e tijë të parë Ata nuk duh

Deklarata e Peleshit, Manjani: Tha të vërtetën, u shkarkova se fola!
  • 2017-02-01

Deklarata e Peleshit, Manjani: Tha të vërtetën, u shkarkova se fola!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar përmes një postimi në Facebook lidhur me deklaratat e dhëna sot nga zv/kryeministri Niko Peleshi dhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për shkarkimin e tij. Duke iu referuar deklaratës së Peleshit, Manjani shprehet se zv kryemini

Ylli Manjani replikon me Peleshin e Veliajn: Jeni shokë të mirë, vetëm kam një këshillë për ju
  • 2017-02-01

Ylli Manjani replikon me Peleshin e Veliajn: Jeni shokë të mirë, vetëm kam një këshillë për ju

Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratave të Niko Peleshit dhe Erion Veliajt. Ai i falenderon ata për qendrimin e mbajtur. Dua të përshëndes dy shokë të mirë të kësaj mazhorance, Niko Peleshin dhe Erion Velinë. E falenderoj me shumë sinqeritet Zëvendëskryeministrin sepse

No Pic available
  • 2017-01-31

Manjani i përgjigjet Peleshit: The të vërtetën për shkarkimin!!!

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani reagoi ndaj deklaratave të zv/kryeministrit Niko Peleshi, duke theksuar se jam shkarkuar nga detyra sepse fola, ndërsa shton se nuk e di nëse ka lexuar motivacionin e shkarkimit numri dy i qeverisë. Manjani i përgjigjet edhe kryebashkiakut Veliaj, duke e

Deklarata e Peleshit, Manjani: Ka thënë të vërtetën. Jam shkarkuar sepse fola!
  • 2017-01-31

Deklarata e Peleshit, Manjani: Ka thënë të vërtetën. Jam shkarkuar sepse fola!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar përmes një postimi në Facebook lidhur me deklaratat e dhëna sot nga zv/kryeministri Niko Peleshi dhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj për shkarkimin e tij. Duke iu referuar deklaratës së Peleshit, Manjani shprehet se zv kryemini

Festat e fundvitit, ministrja Kodheli dhurata për fëmijët e pilotëve
  • 2016-12-22

Festat e fundvitit, ministrja Kodheli dhurata për fëmijët e pilotëve

Në mjediset e Bazës Ajrore të Farkës, nën kujdesin e ministres së Mbrojtjes, znj. Mimi Kodheli, u zhvillua një aktivitet me rastin e festave të fundvitit me fëmijët e pjesëtarëve të Forcës Ajrore.  Të pranishëm në këtë aktivitet festiv ishin ministrja e Mbrojtjes, znj. Mimi Kodhe