Rezultate te kerkimit per termin: +Faleminderit +Zot

Total: 675
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.610Z

Cuadrado: Faleminderit Zot!

Juan Cuadrado është shprehur tejet i lumtur për kalimin te Chelsea. Anësori kolumbian, me t’u zyrtarizuar te skuadra e Jose Mourinhos, ka bërë një postim në llogarinë e tij në twitter. “Faleminderit Zot, faleminderit Chelsea”, ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.245Z

Alketa Vejsiu: Faleminderit Zot për gjithçka kam dhe jam!

Prezantuesja e “X Factor Albania”, Alketa Vejsiu, dinë të jetë edhe falenderuese. “Faleminderit Zot per gjithcka kam dhe jam!”, është një mbishkrim që Vejsiu ka bërë në rrjetin social Instagram, transmeton Indeksonline.AdPla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.384Z

Aurela Gaçe ndjehet e bekuar për dy vajzat e saj: Faleminderit Zot

Këngëtarja energjike Aurela Gaçe është në pritje të vajzës së saj të dytë. Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram, Aurela tregon se ndjehet shumë krenare dhe e lumtur për vajzat e saj, me njërën që i puth barkun dhe tjetrën që ndodhet brenda tij. Faleminderit Zot, shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.111Z

Faleminderit Zot, tani të pimë edhe hashashin në vend të çajit siç thotë Koço, dhe do jemi populli më i lumtur

Tirana për tre ditë është bërë kryeqendra e e besimeve fetare, pas organizimit të Konferencës së Paqes. Por, jo të gjithë kanë qenë të kënaqur, sidomos pas Marshimit të Paqes, për shkak të bllokimit të trafikut. Publicisti Dritan Hila ka ironizuar këtë konferencë, duke thën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.470Z

Pjesëmarrësja e “Big Brother Albania”, i shpëton tërmetit në Itali: Faleminderit Zot

Transmetuar më 24.08.2016 - 11:14 Ndërsa lëkundjet e forta të tërmetit në Itali shkaktuan mbi 20 viktima e shumë të tjerë të plagosur e të bllokuar mes rrënojave, fati duket se e ka dashur Alba Çobaj, ish- konkurrent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.582Z

Faleminderit ty grua

Letra e Papa Gjon Palit II derguar grave me vitin 1995 dhe nje mesazh i Nene Terezes mbajtur ne konferencen e gruas ne Pekin Sa shpejt vjen 8 Marsi ne Shqiperi aq sa politikani ka ende mbi tavoline fjalimin e vitit te shkuar kaq shpejt sa sallat e konferencave te shoqatave te gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.534Z

Cana: Faleminderit zot, që jam kuqezi (FOTO)

Lorik Cana, kapiteni i kombëtares sonë të futbollit, mbrëmjen e djeshme luajti ndeshjen e tij të 80 me Kombëtaren, një arritje që është përshëndetur edhe nga UEFA. Përveçse thyhen rekordin e Altin Lalës fakti që e arr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama